Modyfikacja zaproszeń to niewielkie zmiany, które wprowadzamy w istniejących projektach. W efekcie zaproszenie nabiera indywidualnego charakteru. Modyfikację zaproszenia polecamy gdy podoba Wam się już konkretny projekt z naszej oferty, ale chcielibyście:

  • zmienić jego kolorystykę
  • dodać do projektu jeden element związany z dniem ślubu, który jest  bardzo charakterystyczny
  • podkreślić motyw dnia ślubu akcentami wprowadzonymi do projektu
  • mieć zaproszenie z indywidualnym rysem, ale z powodu ograniczonego budżetu nie możecie zdecydować się na projekt indywidualny

Zainspirujcie się kilkoma przykładami najfajniejszych modyfikacji z ostatnich miesięcy. Warto zaznaczyć, iż te zmiany nie są u nas drogie (ceny zaczynają się od 40 zł), a zaproszenie z osobistymi akcentami to po prostu świetna sprawa;).  Wystarczy, że opiszcie nam swój pomysł, a my postaramy się, żeby efekt finalny naprawdę Was ucieszył i dał poczucie, że Wasze zaproszenia zapowiadają ten jedyny, wyjątkowy dzień.

Nietypowe auto do ślubu, którym warto się pochwalić

Gdy jedziecie do ślubu tak kultowym samochodem jak choćby czerwony Volksvagen T1 albo ciemnozielony Mustang to gwarantujemy, że rysunek tych aut świetnie sprawdzi się na zaproszeniu. Motyw przypada do gustu gościom, a Wam daje satysfakcję, że zaproszenia mają akcent związany z Waszą uroczystością. Zazwyczaj taki rysunek umieszczaliśmy na ostatniej stronie zaproszenia jako element zamykający projekt – ale każda inna lokalizacja również będzie bardzo dobrze wyglądać!

Projekty wyjściowe —> Regionalne Gołąbki oraz Tablicowe zaproszenie

Koszt wykonania rysunku samochodu: 45 zł

Folkowe motywy

Zaproszenie ma elementy folku krakowskiego, bo własnie w tym mieście odbędzie się ślub i wesele tej pomysłowej Pary Młodej. Pierwotnie zaproszenie było w klimacie hiszpańskim, ale wystarczyło rozjaśnić tło, dodać kilka pawich piórek i zmienić kolory niektórych kwiatów, żeby uzyskać pożądany efekt. Dopełnieniem krakowskiej okładki jest mapa (wewnątrz zaproszeń), która wraz z żartobliwym wierszykiem napisanym przez Narzeczonych ilustruje historię ich związku (mapę znajdziesz w  ostatnim przykładzie z wpisu o kreatywnych mapach). Panna Młoda wysłała nam wiadomość, że zaproszenia robią wśród gości furorę, a to potwierdza naszą teorię, że Wasze starania i ciekawa koncepcja zawsze są docenione przez gości ;)

Projekt wyjściowy —> Zaproszenie Hiszpańskie

modyfikacja okładki z hiszpańskiej na krakowską 40 zł

Zmiana kolorystyki całego zaproszenia

Piwonie to bezsprzecznie ulubione kwiaty Panien Młodych, dlatego nasze zaproszenie z wiankiem z piwonii to jedno z najczęściej wybieranych zaproszeń z naszej pracowni. Ta Para poprosiła nas jednak o zmianę kolorystyki całego zaproszenia z różowo-białej na herbaciano-bordową. I praca była warta zachodu, bo w efekcie powstało zaproszenie w klimacie vintage, wysmakowane, a jednocześnie nadal pełne uroku dzięki pięknym kwiatom. My jesteśmy bardzo na tak!

Projekt wyjściowy —> Zaproszenie z piwoniami
koszt zmiany kolorystyki: 50 zł

Dodanie konkretnych gatunków kwiatów do zaproszeń roślinnych

Zielony wianek z ziół z naszego zaproszenia daje możliwość dodania dowolnych kwiatów. Na bazie jednego projektu powstały dwie, rożne w charakterze modyfikacje. Na majowy ślub z motywem konwalii dodaliśmy te urocze kwiatuszki do zielonej kompozycji oraz na wyklejkę w kopercie. Sierpniowy polsko-hiszpański ślub wymagał energetycznych, południowych akcentów, wiec pojawiły się fuksjowe i pomarańczowe kwiaty

Projekt wyjściowy —> Zielony Wianek z ziół
koszt dodania kwiatów 50 zł