Project Description

Zaproszenia regionalne z gołąbkami

Gołąbki na zaproszeniach

Zaproszenia z gołąbkami są lekkim zabawnym projektem o wielu możliwościach modyfikacji. Gołąbki są tak zaprojektowane, że za każdym razem mogą mieć zupełnie inne nakrycie głowy. Można zainspirować się tradycyjnymi nakryciami głowy takimi jak np. czapka górnicza czy krakowska rogatywka. Świetnie sprawdzają się również kreatywne rozwiązania. Gdy np. Pan Młody pochodzi z Łodzi, łódka na głowie jednego z gołąbków jest zabawnym i zaskakującym elementem.

Para Młoda może podkreślić swoje pochodzenie lub tę możliwość wykorzystać zupełnie inaczej. Wszystko zależy od inwencji;)

Atutem zaproszenia jest to, iż właściwie do projektu pasuje każdy kolor tła, dlatego łatwo dostosować charakter zaproszenia do kolorystyki wybranej na ślub i wesele. Aby spersonalizować projekt jeszcze bardziej, rysujemy kwiaty, które znajdą się na Waszym weselu, wplatając je w wianuszek Pani Gołąbki lub ozdabiając okładkę zaproszenia.

A może coś tylko dla Ślązaków? Zaproszenia z szybem górniczym będą w sam raz ;)

INFORMACJE

Format:
Zaproszenie rozkładane o wymiarach 14 x 14 cm

Cena:
Podstawowa cena to 8 zł / szt.
Cena obejmuje zaproszenie oraz kopertę z papieru eko

Dodatkowe usługi widoczne na zdjęciach:
Personalizacja: 30 zł
Projekt mapy dojazdu 60 zł

Zasady zamówienia:
Minimalny nakład 30 sztuk
Czas realizacji to 14 dni
Wszystkie dostępne kolory prezentujemy na zdjęciach

To są najfajniejsze ślubne gołąbki!

ZAMAWIAM ZAPROSZENIE

Każde zaproszenie możemy skroić pod Wasze potrzeby. Dopasujemy kolorystykę, dorysujemy ważne dla Was detale, zaproponujemy inną kopertę czy papier. Możliwa jest zmiana formy zaproszenia na dwie osobne karty. Modyfikacja zaproszenia jest wyceniana indywidualnie.

Zamówcie powyżej 75 zaproszeń, a otrzymacie 10% rabatu!