Nazwisko na okładkę

Pomysł na zaproszenie indywidualne z nazwiskami to świetny wybór dla tych Par, których nazwiska tworzą ciekawą narrację;). W ;przypadku Natalii i Michała ich nazwiska okazały się tak charakterystyczne, że ciężko było wyjść poza tę koncepcję. Panna Młoda zdradziła nam wstępną wizję o ziębie siedzącej na sznurze lampek, dodając tylko kilka podpowiedzi o ascetycznym projekcie i minimalistycznym rozegraniu typografi. I voilà! Powstał projekt przedstawiający opisany pomysł, w akwarelowo-rysunkowym ujęciu, z dodaniem kilka zielonych gałązek, aby całość jednak osadzić w letnim, czerwcowym klimacie.

Do zaproszenia powstało kilka dodatków, w postaci wizytówek, a w szarych kopertach znalazły się wyklejki o wesołym patternie nawiązującym do głównego motywu.

Całość wyszła lekko, niezwykle oryginalnie, a jednak w konwencji weselnej i na pewno zapraszani gości będą rozbawieni samym pomysłem :)

PS. Więcej inspiracji o zaproszeniach z nazwiskiem? Ślub Niedźwiedzi może się Wam naprawdę spodobać –> Bears get married