Project Description

Zaproszenie z żydowskim motywem w kształcie serca i listkami oliwnymi

Dla takiej historii tylko projekt indywidualny

Zaproszenie ślubne jest inspirowane wspaniałym miastem Bliskiego Wschodu, czyli Jerozolimą. Okładka to nawiązujący do żydowskich wycinanek kolaż w kształcie serca, który zawiera w sobie kształty kilku najważniejszych miejsc w Jerozolimie. Imiona są wypisane na wstędze nawiązującej do modlitewnego talitu. Wybór gałązek oliwnych ożywiających kompozycję również był oczywisty przy takich inspiracjach wyjściowych. Biała koperta z niebieską wyklejką z akwarelowym śladem okazała się być dobrą równowagą dla misternego projektu z okładki – dodała malarskości i urozmaiciła zestaw.

Mapa romantyczna

Zupełnie niekonwencjonalne ujęcie tematu mapy wyszło naprawdę uroczo. Para Młoda chciała pokazać linię czasu, którą podążali od dnia poznania do dnia ślubu, wskazując po kolei daty poznania się, pierwszej randki, zaręczyn. To uzupełnione ujęciem mapy świata z zaznaczonymi Polską i Izraelem pokazuje, jak ciekawa jest historia początku tego związku :)

Coś osobistego na koniec

Zawsze namawiamy do przemycania w projektach takich detali, które są szczególnie ważne dla Waszego uczucia, mówią coś więcej o Was.  W tym zaproszeniu przyszła Para Młoda poprosiła, aby na ostatniej stronie umieścić interpretację fragmentu obrazu „Zaślubiny Maryi”, więc zarys rąk Pary Młodej podczas błogosławieństwa przedstawiliśmy w konwencji wycinanki z okładki. Rysunek uzupełniony cytatem z Pisma Świętego był chyba najbardziej osobistym akcentem w całym projekcie, ale własnie takie detale sprawiają, że zaproszenia mówią o Was, o nikim innym.

INFORMACJE

Format:
Zaproszenie rozkładane o wymiarach 14 x 14 cm

Cena:
Podstawowa cena to 8 zł / szt.
Cena obejmuje zaproszenie oraz białą kopertę

Dodatkowe usługi widoczne na zdjęciach:
Personalizacja: 30 zł
Projekt mapy-historii związku 60 zł
Wyklejka w kopercie 2,5 /szt.
Fakturowany papier o wyższej gramaturze 0,50 gr /szt.

Zasady zamówienia:
Minimalny nakład 30 sztuk
Czas realizacji to 14 dni

Niebieska Jerozolima trafiała do Waszego serca?

ZAMAWIAM ZAPROSZENIE

Każde zaproszenie możemy skroić pod Wasze potrzeby. Dopasujemy kolorystykę, dorysujemy ważne dla Was detale, zaproponujemy inną kopertę czy papier. Możliwa jest zmiana formy zaproszenia na dwie osobne karty. Modyfikacja zaproszenia jest wyceniana indywidualnie.

Zamówcie powyżej 75 zaproszeń, a otrzymacie 10% rabatu!