Project Description

Zaproszenie z ukochanym autem :) Maluch 126p jako ślubny samochód!

Jeżeli macie piękne stare auto…

… to wykorzystajcie to jako motyw przewodni Waszego ślubu!
Wyobraźcie sobie, że jedziecie do ołtarza Waszym ukochanym autem. Jeżeli jesteście fanami klasyków motoryzacji i swoje auto traktujecie niemal jak członka rodziny to poczujecie ogromną radość, że w w dzień ślubu pozostaliście sobą. Wśród znajomych i rodziny pewnie słyniecie z posiadania malucha, dużego fiata, Volkswagenta T1 czy innego klasyka, więc taki motyw na weselu będzie pokreśleniem Waszego stylu życia. To naturalne, że zaproszenia ślubne, które wybierzecie będą przedstawiały rysunek Waszego auta. 

Narysujemy Wasze auto!

Para Młoda, która poprosiła nas o narysowanie Malucha 126p ujęła nas swoim pomysłem na zaproszenia, odwagą życia po swojemu. Wy też pokażcie swoją pasję, zaproście bliskich do świętowania Waszego ślubu według Waszego pomysłu. Niech Wasz ślub będzie historią o Was! Takie detale, jak ukochane auto, którym jedziecie do ślubu przekują się w przemiłe wspomnienia na całe życie. I gościom też zapadną w pamięć na długo :)

Nasz styl rysunkowy jest pełen kolorów, śladów akwareli i kreski, bo taka jest nasza wrażliwość. Wasze auto w naszej wersji będzie miało bajkowy, weselny klimat, dlatego polecamy nasze umiejętności przede wszystkim do samochodów retro.
W projekcie dorysowaliśmy wesołe kwiaty, żeby zaproszenie miało bardziej weselną stylistykę. Podobnie jak większość naszych projektów, motyw z okładki jest jak fajny obrazek, który można postawić na półce lub przybić do ściany w pokoju. Jesteśmy pewnie, że zrobi tak większość Waszych gości.

Zaproszenia, w których też narysowaliśmy samochody:
Ogórek i Mustang

INFORMACJE

Format:
Zaproszenie rozkładane o wymiarach 17 x 12 cm

Cena:
Zaproszenie wraz z kopertą 8 zł / szt.

Dodatkowe usługi widoczne na zdjęciach:
Personalizacja 30 zł
Złota koperta 0,70 gr / szt.
Wyklejka w kopercie 2,50 zł /szt.

Zmiany w samochodzie:
Zmiana koloru malucha 80 zł
Rysunek innego auta 120 zł
Rysunek innego auta wydłuża realizację o 5 dni

Zasady zamówienia:
Minimalny nakład 30 sztuk
Czas realizacji to 14 dni

 

Jakie auto narysować dla Was? :)

ZAMAWIAM ZAPROSZENIE

Każde zaproszenie możemy skroić pod Wasze potrzeby. Dopasujemy kolorystykę, dorysujemy ważne dla Was detale, zaproponujemy inną kopertę czy papier. Możliwa jest zmiana formy zaproszenia na dwie osobne karty. Modyfikacja zaproszenia jest wyceniana indywidualnie.

Zamówcie powyżej 75 zaproszeń, a otrzymacie 10% rabatu!