Project Description

Zaproszenie ślubne z żurawiami origami na papierze ekologicznym

Dlaczego zaproszenie  z żurawiami origami?

Papierowe żurawie origami zdobią okładkę zaproszenia ślubnego zaprojektowanego dla rodziny, która niedawno się powiększyła. Mały żuraw reprezentuje nowego członka rodziny, który przecież w dniu ślubu jest tak samo ważny jak Wy.  Jeżeli jesteście Rodziną 3+ 1 to wybierzcie ten projekt, bo ma wzruszający rodzinny, ciepły wydźwięk.  Pary Młode często wybierają ten motyw w dzień swojego ślubu z różnych powodów. Często są to Wasze osobiste wspomnienia, historie związane z papierowym żurawiem. Niektóre są tak piękne, że łezka wzruszenia kręci się w oku, gdy czytamy Wasze wiadomości. Ponadto żurawie maja symboliczne znaczenie i nieodzownie kojarzą się z miłością. No i świetnie wyglądają, gdy zdobią salę weselną :) 

Zaproszenie drukujemy na uszlachetnionym papierze ekologicznym, bo ten papier pasuje do vintage klimatu projektu. Wyklejka w jaśniejszym odcieniu rozjaśnia wnętrze koperty. nadając makulaturowemu papierowi uroku. Zaproszenie z żurawiami origami ma coś w sobie z  dawnych ilustracji książek dla dzieci, dlatego polecamy Wam wybór tego projektu, jeżeli chcecie zorganizować pełne ciepła, rodzinne przyjęcie.

INFORMACJE

Format:
Zaproszenie rozkładane o wymiarach 14 x 14 cm

Cena:
Podstawowa cena to 8 zł / szt.
Cena obejmuje zaproszenie oraz kopertę z papieru eko
Papier ekologiczny + 0,50 gr / szt.

Dodatkowe usługi widoczne na zdjęciach:
Personalizacja: 30 zł
Projekt mapy Europy 60 zł
Wyklejka w kopercie 2,5 /szt.
Wkładka 13 x 13 cm 5 zł / szt.
Wizytówka 8 x 5 cm 2 zł /szt.

Zasady zamówienia:
Minimalny nakład 30 sztuk
Czas realizacji to 14 dni

Czy wybierzecie żurawie na symbol Waszej symbol miłości?

ZAMAWIAM ZAPROSZENIE

Każde zaproszenie możemy skroić pod Wasze potrzeby. Dopasujemy kolorystykę, dorysujemy ważne dla Was detale, zaproponujemy inną kopertę czy papier. Możliwa jest zmiana formy zaproszenia na dwie osobne karty. Modyfikacja zaproszenia jest wyceniana indywidualnie.

Zamówcie powyżej 75 zaproszeń, a otrzymacie 10% rabatu!