Project Description

Polne kwiaty na zaproszeniu w rustykalnych klimatach

Polny wianek z kwiatów znalezionych na łące

Polne kwiaty to motyw  idealnie nadaje się na zaproszenie ślubne. Wybierając rustykalne zaproszenie z naszej pracowni podpowiecie swoim gościom, że na Waszym weselu zapanuje sielska atmosfera. Nie zabraknie kwiatów i świec w słoikach, dziewczyny będą na głowach nosiły wianki, a każdy będzie mógł odpocząć na blokach siana ustawionych przed miejscem wesela… Jeżeli tak wyobrażacie sobie swoje wesele, to zaproszenie jest pierwszym krokiem do jego realizacji!

Zaproszenie ma białe tło, dzięki temu pastelowo-akwarelowy rysunek prezentuje się doskonale, a jednocześnie jest lekki i świeży. Rustykalnego klimatu dodaje całości ekologiczna koperta.

Wedle Waszych życzeń, możemy dodawać do wianka gatunki polnych kwiatów, które Wy lubicie i chcielibyście widzieć w dekoracji Waszego wesela. Prezentuje zdjęcie jednej z takiej modyfikacji z koniczyną i lawendą. Panna Młoda uwielbia te kwiaty, a Pan Młody jest z Irlandii – więcej tłumaczyć nie trzeba ;)

Wasze imiona  na okładce są pisane literami powstałymi na bazie odręcznego pisma stworzonego w naszej pracowni.

INFORMACJE

Format:
Zaproszenie rozkładane o wymiarach 14 x 14 cm

Cena:
Podstawowa cena to 8 zł / szt.
Cena obejmuje zaproszenie oraz kopertę z papieru eko

Dodatkowe usługi widoczne na zdjęciach:
Personalizacja: 30 zł
Dwie wersje treści wewnątrz do wyboru (w słoiku i bez)
Fakturowany papier o wyższej gramaturze +0,50 gr / szt.

Zasady zamówienia:
Minimalny nakład 30 sztuk
Czas realizacji to 14 dni

Ślub będzie na łące, a wesele w stodole! :)

ZAMAWIAM ZAPROSZENIE

Każde zaproszenie możemy skroić pod Wasze potrzeby. Dopasujemy kolorystykę, dorysujemy ważne dla Was detale, zaproponujemy inną kopertę czy papier. Możliwa jest zmiana formy zaproszenia na dwie osobne karty. Modyfikacja zaproszenia jest wyceniana indywidualnie.

Zamówcie powyżej 75 zaproszeń, a otrzymacie 10% rabatu!