Project Description

Zaproszenie ślubne z eustomami. Różowe kwiaty z szarością!

Zaproszenie ślubne z eustomami ma trzy zalety, które odróżniają ten projekt od innych zaproszeń. Przeczytajcie, dlaczego zaproszenie z eustomami będzie dla Was dobrym wyborem.

Uniwersalne

Na okładce zaproszenia są różowe eustomy, czyli kwiaty, które są obecne na niemal wszystkich weselach, przez cały sezon ślubny. Nie ma znaczenia, czy ślub bierzesz w maju, czerwcu, wakacje, czy jesienią – eustomy to dobry wybór na motyw ślubu i wesela, ponieważ możecie tych łatwo dostępnych kwiatów użyć w wystroju sali czy w bukiecie Panny Młodej.

Inspirujące

Kwiaty i rośliny narysowane na okładce to konkretne gatunki, dlatego bardzo będzie użyć dokładnie tych samych roślin w swoim bukiecie, a potem w wystroju sali weselnej. Wszelkie dodatki papeterii będą wyglądać rewelacyjnie, gdy będą spójne z dekoracją kwiatową wesela. Eustoma i liście starca to świetne połączenie. Warto zainspirować się także gamą kolorystyczną, czyli różem i szarością. To bardzo klasyczne połączenie kolorystyczne gwarantujące wysmakowane dekoracje.

Dobrze zaprojektowane

Nasz sposób ilustrowania, wyrazistość rysunku i ciekawa kompozycja sprawią, że Wasze zaproszenia wyróżnią i na pewno zostaną zauważone i docenione przez Waszych gości. Wnętrze zaproszenia ślubnego z eustomami jest jasne i czytelne, dzięki temu dobrze zaprojektowana typografia jest czytelna. Żadna z informacji nie umknie, a całość sprawia wrażenie bardzo harmonijnego, a jednocześnie nowoczesnego projektu. Do takiego projektu pasują minimalistyczne mapki dojazdu, które świetnie prezentują się jako element graficzny, ale także ułatwiają gościom dojazd na ślub i wesele.

INFORMACJE

Format:
Zaproszenie rozkładane o wymiarach 14 x 14 cm

Cena:
Podstawowa cena to 8 zł / szt.
Cena obejmuje zaproszenie oraz kopertę z papieru eko

Dodatkowe usługi widoczne na zdjęciach:
Personalizacja: 30 zł
Projekt mapy dojazdu 60 zł
Szara koperta 0,70 gr /szt.

Zasady zamówienia:
Minimalny nakład 30 sztuk
Czas realizacji to 14 dni

Wybraliście już szarość i róż? :)

ZAMAWIAM ZAPROSZENIE

Każde zaproszenie możemy skroić pod Wasze potrzeby. Dopasujemy kolorystykę, dorysujemy ważne dla Was detale, zaproponujemy inną kopertę czy papier. Możliwa jest zmiana formy zaproszenia na dwie osobne karty. Modyfikacja zaproszenia jest wyceniana indywidualnie.

Zamówcie powyżej 75 zaproszeń, a otrzymacie 10% rabatu!