Project Description

Zaproszenia w stylu secesyjnym z kwiatami

Secesja i kwiaty

Zaproszenie secesyjne z kwiatami jest oryginalne, bo łączy w sobie dwa motywy rysunkowe. Opływowe kształty, dekoracyjne elementy inspirowane sztuką secesyjną zestawiliśmy z botanicznym rysunkiem liści i kwiatów. Wybierając zaproszenia secesyjne podkreślacie swój doskonały gust.  Ale zyskujecie jeszcze coś: zaproszenie secesyjne z kwiatami to dla Was przepis na dekorację wesela. W projekcie użyliśmy kolory bordowy i kremowy uzupełnione zielenią, ponieważ kwiaty w tych odcieniach świetnie wyglądają w eleganckich wnętrzach. Liście dębu charakterystyczne dla stylu secesyjnego będą dobrym dopełnieniem kompozycji florystycznych podczas wesela.

Wybierzcie zaproszenie secesyjne jeżeli miejsce Waszego wesela jest w eleganckim, dekoracyjnym stylu. To może być gustowny pałacyk lub ekskluzywna kamienica. Inspiracją dla tego zaproszenia jest witraż okienny z secesyjnego budynku z XIX. Wspominamy o tym, żeby pokazać Wam, jak nieoczywiste i unikatowe mogą być tropy budujące styl Waszego wesela.

W zaproszeniu zamieściliśmy mapę dojazdu między ślubem i weselem. Szkice kościoła oraz secesyjnej kamienicy, w której odbyło się wesele pasowały do zaproszenia, urozmaiciły jego wnętrze. Wskoczenie do artykułu „O mapach w zaproszeniach ślubnych” na naszym blogu i sprawdźcie, jaka mapa pasuje do Waszego zaproszenia!

INFORMACJE

Format:
Zaproszenie rozkładane o wymiarach 12 x 17 cm

Cena:
Podstawowa cena to 8 zł / szt.
Cena obejmuje zaproszenie oraz białą kopertę

Dodatkowe usługi widoczne na zdjęciach:
Personalizacja: 30 zł
Ozdobna wyklejka w kopercie 2,50 / szt.
Projekt mapy dojazdu ze szkicami miejsc 55 zł

Zasady zamówienia:
Minimalny nakład 30 sztuk
Czas realizacji to 14 dni

Jesteście stylową Parą i szukacie nieszablonowych zaproszeń, które to podkreślą?

ZAMAWIAM ZAPROSZENIE

Każde zaproszenie możemy skroić pod Wasze potrzeby. Dopasujemy kolorystykę, dorysujemy ważne dla Was detale, zaproponujemy inną kopertę czy papier. Możliwa jest zmiana formy zaproszenia na dwie osobne karty. Modyfikacja zaproszenia jest wyceniana indywidualnie.

Zamówcie powyżej 75 zaproszeń, a otrzymacie 10% rabatu!