Project Description

Kwiatowe serce na zaproszeniu w stylu vitage

Romantyzm w stylu vitage

Zaproszenie ślubne z klasycznym motywem kwiatowego serca na okładce to jeden z naszych najbardziej romantycznych projektów. Róże w odcieniu brudnego różu i ciemna zieleń liści są uzupełnione beżowymi i brunatnymi akcentami. To przepiękna gama barwna, która sprawdzi się również w dekoracji dnia ślubu.  Do zaproszenia dodaliśmy figlarne ptaszki, aby rozweselić okładkę. Styl rysunku kwiatów, kolorystyka, motyw serca są osadzone w klimacie vitage. Dlatego śmiało po to zaproszenie mogą sięgać Pary, które lubią angielską elegancję, stonowaną papeterię, ale powagę tego dnia traktuję jednak z przymrużeniem oka ;)

Zaproszenie „Vintage Heart” to jeden z naszych pierwszych wzorów, które powstały pod szyldem Wilgi i Kruka, ale nadal baaardzo go lubimy (i to nie tylko ze względu na sentyment;). Kwiatowym sercem już wiele Par zaprosiło gości na swój ślub, bo to mimo wszystko uniwersalny, ale również podatny na modyfikacje projekt.

Nasza podpowiedź: Możemy zmieniać zarówno kolorystykę kwiatów jak i gatunek ptaszków. Czerwone róże z jaskółkami na białym papierze będą mieć już zupełnie inny charakter! Bądźcie kreatywni, a swój ślub kreujcie po swojemu – bez kompromisów. Zainspirujcie się pomysłami innych Par na modyfikację zaproszeń (hop na blog).

INFORMACJE

Format:
Zaproszenie rozkładane o wymiarach 14 x 14 cm

Cena:
Podstawowa cena to 8 zł / szt.
Cena obejmuje zaproszenie oraz kopertę z papieru eko

Dodatkowe usługi widoczne na zdjęciach:
Personalizacja: 30 zł
Projekt mapy dojazdu 60 zł
Wyklejka w kopercie 2,5 /szt.

Zasady zamówienia:
Minimalny nakład 30 sztuk
Czas realizacji to 14 dni

Wasze serce zapałało uczuciem do kwiatowego serca vitage?

ZAMAWIAM ZAPROSZENIE

Każde zaproszenie możemy skroić pod Wasze potrzeby. Dopasujemy kolorystykę, dorysujemy ważne dla Was detale, zaproponujemy inną kopertę czy papier. Możliwa jest zmiana formy zaproszenia na dwie osobne karty. Modyfikacja zaproszenia jest wyceniana indywidualnie.

Zamówcie powyżej 75 zaproszeń, a otrzymacie 10% rabatu!