Project Description

Śląskie zaproszenie ślubne z szybem górniczym

Zaproszenia dla Ślązaków

Śląskie zaproszenie ślubne z szybem górniczym to dobry wybór dla Par, które planują wesela w postindustrialnych przestrzeniach kopalni na Śląsku. Okładka to mocny kształt szybu górniczego połączony z rysunkowym, ozdobnym motywem.  W połączeniu zarówno z białą, czarną jak i ekologiczną kopertą będą wyglądać bardzo dobrze.

Wesele postindustrialne?

Zaproszenie z szybem wpisuje się doskonale w postindustrialny trend, wszechobecny na Śląsku. Wiele kopalnianych przestrzeni dostało drugie życie, a teraz są świetnie prosperującymi restauracjami, czy całymi kompleksami z hotelami, spa, kawiarniami. Dlatego nasz projekt zaproszenia polecamy do takich sal jak Szyb Bończyk, Szyb Maciej czy Sztygarka, ale przede wszystkim dla Par Młodych, które chcą zaakcentować śląskie motywy na własnym weselu :)

INFORMACJE

Format:
Zaproszenie rozkładane o wymiarach 14 x 14 cm

Cena:
Podstawowa cena to 8 zł / szt.
Cena obejmuje zaproszenie oraz kopertę z papieru eko

Dodatkowe usługi widoczne na zdjęciach:
Personalizacja: 30 zł
Projekt mapy dojazdu 60 zł
Czarna koperta 0,70 gr / szt.

Zasady zamówienia:
Minimalny nakład 30 sztuk
Czas realizacji to 14 dni

Ślązacy wiedzą, co piękne.

ZAMAWIAM ZAPROSZENIE

Każde zaproszenie możemy skroić pod Wasze potrzeby. Dopasujemy kolorystykę, dorysujemy ważne dla Was detale, zaproponujemy inną kopertę czy papier. Możliwa jest zmiana formy zaproszenia na dwie osobne karty. Modyfikacja zaproszenia jest wyceniana indywidualnie.

Zamówcie powyżej 75 zaproszeń, a otrzymacie 10% rabatu!