Project Description

Retro zaproszenie z kwiatami

Lubicie retro?

Jeżeli chcecie nadać swojej ślubnej imprezie klimat retro to wybierzcie te zaproszenia. Są kolorowe i radosne dzięki kwiatom, paskom, oryginalnemu krojowi pisma. Rysując ten projekt inspirowaliśmy się estetyką plakatów lat 60 (czyli kwintesencji stylu retro), dlatego zaproszenia idealnie pasują do wesel w niekonwencjonalnym klimacie.

Radosne wesele

Na szczęście coraz więcej Par Młodych jest zdania, że wesele powinno być przede wszystkim… wesołe:)!  Radosne zaproszenie retro z kwiatami zdecydowanie pasuje do przyjęć, gdzie zabawa po ślubie jest pełna luzu, śmiechu, swobody, żartów. Zaproszenie z miejsca przywodzi na myśl słońce, lato, zapach kwiatów, słodycz tortu, kolorowe drinki. Wykorzystajcie potencjał skojarzeń zaklęty w tym projekcie i zorganizujcie dla swoich gości najfajniejsze wesele, na którym byli kiedykolwiek!

Rusz głową

Jeżeli chcecie dostosować projekt zaproszeń do własnej wizji to koniecznie do nas napiszcie! Przykład modyfikacji, którą wykonaliśmy dla Ani i Kuby znajdziecie wśród zdjęć. Narzeczeni chcieli, żeby ich zaproszenie było pełne radości, kolorowe i z poczuciem humoru. Festiwalowy klimat miesza się to z motywem gier plenerowych, którymi Para Młoda chciała zabawiać gości podczas wesela. Miejsce plenerowej imprezy w starym ‚Kasynie Polonez’ nieopodal browaru w Tychach skłoniło nas do zawarcia kilku elementów związanych z piwem. Chmielowe szyszki, napis „Tychy” na kapslu z butelki i bursztynowe tło nawiązują do piwnych motywów. Wewnątrz zaproszeń umieścimy prostą mapę dojazdu z miejsca ślubu na wesele. Rysunkowe ujęcie kościoła i namiotu nawiązuje do stylistyki retro, a konfetti dokoła wyznaczonej trasy sprawia, że cała strona nabiera charakteru festiwalowego. Projekt zamyka wesoły kot Ani i Kuby, popijający piwko, a co;)! Pamiętajcie, że ostatnia strona zaproszeń to dobre miejsce na puszczenie oka do swoich gości i wykorzystanie tej przestrzeni na coś zabawnego lub dotyczącego tylko Was. Zdecydowanie warto pokusić się o takie drobiazgi, bo one naprawdę cieszą oko (Wasze i gości:)) oraz dają dużo satysfakcji.

Papeteria na weselu

Zamawiając te zaproszenia, możecie liczyć na naszą pomoc także przy zamawianiu papeterii. Plan stołów, menu, winietki, nazwy stołów, podziękowania to elementy, które – oprócz funkcji informacyjną- okazują się również świetną dekoracją.

Spójrzcie na pomysłowe rozwiązania Ani i Kuby, którzy oddali w nasze ręce całą aranżację wesela. Papeteria nawiązująca do zaproszeń retro korespondowała z wystrojem całego wesela —> Kolory, wstążki i plenerowe wesele w Tychach.

INFORMACJE

Format:
Zaproszenie rozkładane o wymiarach 14 x 14 cm

Cena:
Podstawowa cena to 8 zł / szt.
Cena obejmuje zaproszenie oraz kopertę z papieru eko

Dodatkowe usługi widoczne na zdjęciach:
Personalizacja: 30 zł
Projekt mapy dojazdu 50 zł
Koperta kolorowa 0,70 gr / szt.

Zasady zamówienia:
Minimalny nakład 30 sztuk
Czas realizacji to 14 dni

Tymi zaproszeniami zaprosicie na najradośniejsze wesele w Waszym mieście! 

ZAMAWIAM ZAPROSZENIE

Każde zaproszenie możemy skroić pod Wasze potrzeby. Dopasujemy kolorystykę, dorysujemy ważne dla Was detale, zaproponujemy inną kopertę czy papier. Możliwa jest zmiana formy zaproszenia na dwie osobne karty. Modyfikacja zaproszenia jest wyceniana indywidualnie.

Zamówcie powyżej 75 zaproszeń, a otrzymacie 10% rabatu!