Project Description

Motyw tablicy i różowe kwiaty na weselu w Zbrosławicach!

Tablica, czyli czarny kolor na weselu

Motyw tablicy to temat przewodni dekoracji na weselu Gosi i Tomka. W jasnej sali „W Starym Młynie” w Zbrosławicach, tak wyrazisty akcent w postaci tablicowych elementów sprawdził się doskonale. Czarny kolorużyty w wystroju sali to odważny wybór, dlatego aby nieco złagodzić gamę kolorystyczną, dodaliśmy różowo-kremowe kwiaty i soczystą, świeżą zieleń. Kompozycje kwiatowe były radosne, swobodne, jasne – dlatego tak dobrze współgrały z czernią obecną w pozostałych elementach.

 Elementy dekoracji, które zaskoczą gości

Obecność czarnego koloru już sama w sobie jest oryginalna, ale użycie jej w ciekawych aranżacjach sprawia, że wesele nabiera niezapomnianego charakteru. Kwiaty w czarnych ponumerowych skrzynkach dostały „pazura” w otoczeniu czarnych świec w mosiężnych świecznikach. Tło Państwa Młodych w postaci tablicowego serca z inicjałami obramowanego kwiatami i światełkami wygladało świetnie zarówno w ciągu dnia jak i po zmroku. Powitanie na tablicy kredowej ozdobionej kwiatami to miły akcent na wejściu. A niemal 50 metrów girland z świeżej zieleni podwieszonych na sufitowych belkach, wraz z żarówkami na kablu na pewno robiło świetne pierwsze wrażenie. Warto sięgać po rozwiązania bardziej nietuzinkowe i raczej nie spotykane na konwencjonalnych weselach. To daje satysfakcję i poczucie, że dzień ślubu i wesela był jeszcze bardziej wyjątkowy.

 Tablicowa papeteria

Tablica jako temat przewodni to pomysł, który Młodej Parze przypadł do gustu już przy wyborze zaproszeń. Zdecydowali się na naszą tablicową propozycję, wprowadzając kilka indywidualnych modyfikacji do projektu takich jak różowy kolor czy rysunek dwóch świnek odnoszący do rodzinnej anegdoty:). Wszystkie dodatki papeterii były spójne z projektem zaproszeń, ale także koncepcją wystroju. Winietki miały formę zakładki do książki z imieniem gościa na awersie, przy wejściu była tablica z planem stołów, na stole stało menu, kuferek na koperty pomógł przy składaniu życzeń, a do księgi gości z czarnymi stronami goście mogli wklejać pamiątkowe instaxy.

Dekoracja takich wesel przynosi nam samą radość, dziękujemy Młodej Parze za otwartość i zaufanie:)


Salę „W Starym Młynie” mieliśmy okazję dekorować już w roku 2016, a efekty naszej pracy można obejrzeć tutaj:
Sielskie wesele i rustykalne dekoracje

Miejsce wesela:

W Starym Młynie, Zbrosławice

Stylistyka:

  • motyw tablicy z typografią w stylu retro
  • czerń + róż + zieleń

Charakterystyczne elementy:

  • girlandy z zieleni i żarówek wiszące na belkach sufitowych
  • tablicowe elementy w kwiatowej oprawie
  • tablicowe serce z inicjałami w tle Pary Młodej
  • papeteria ślubna spójna z koncepcją wystroju
  • czarne świece w mosiężnych świecznikach

W roku 2020 nie przyjmujemy zleceń na dekorację.