Project Description

Minimalistyczne zaproszenie z zielonymi listkami

Natura i prostota na Waszym ślubie

Minimalistyczne zaproszenie z zielonymi listkami to projekt, który od razu wpadnie Wam w oko, jeśli lubicie botaniczne motywy. Jeżeli w dniu ślubu ważna jest dla Was prostota, ale chcecie nadać całemu zdarzeniu naturalnej, pięknej oprawy to zaproszenie spełni Wasze oczekiwania. Na okładce jest rysunek wianuszka ułożonego z zielonych roślin, a przejrzysta kompozycja i i wyważona typografia dodają klasy całemu projektowi. Na takie zaproszenie możecie zdecydować się niezależnie od pory roku podczas Waszego ślubu. Wiosną zielone gałązki kojarzą się ze świeżością i życiem, latem zieleń niesie ochłodę. Stonowany projekt pasuje do jesiennej aury, a zimą dobrze sprawdzi się minimalistyczne połączenie zieleni i bieli. Zaproszenie może stać się inspiracją do dekoracji wesela. Delikatne zielone gałązki eukaliptusa, pistacji czy oliwki w szklanych butelkach ozdobią stół weselny i nadadzą sali naturalnego klimatu.

W  przypadku minimalistycznych zaproszeń niezwykle ważna jest również jakość. Dlatego to zaproszenie drukujemy na delikatnie fakturowanym papierze o matowym wykończeniu, żeby podkreślić naturalny charakter projektu.

PS. Szukacie czegoś podobnego, ale narysowanego z większym rozmachem? To może zielony wianek z ziół?:)

INFORMACJE

Format:
Zaproszenie rozkładane o wymiarach 14 x 14 cm

Cena:
Podstawowa cena to 8 zł / szt.
Cena obejmuje zaproszenie oraz kopertę z papieru eko

Dodatkowe usługi widoczne na zdjęciach:
Personalizacja: 30 zł
Projekt mapy dojazdu 60 zł
Fakturowany papier o wyższej gramaturze 0,50  gr / szt.

Zasady zamówienia:
Minimalny nakład 30 sztuk
Czas realizacji to 14 dni

Maksymalnie kochamy minimalizm.

ZAMAWIAM ZAPROSZENIE

Każde zaproszenie możemy skroić pod Wasze potrzeby. Dopasujemy kolorystykę, dorysujemy ważne dla Was detale, zaproponujemy inną kopertę czy papier. Możliwa jest zmiana formy zaproszenia na dwie osobne karty. Modyfikacja zaproszenia jest wyceniana indywidualnie.

Zamówcie powyżej 75 zaproszeń, a otrzymacie 10% rabatu!