Project Description

Folkowe zaproszenie z wzorem łowickim w kształcie serca

Jak podkreślić swoje pochodzenie w zaproszeniu ślubnym?

Zaproszenie folkowe z wzorem łowickim pokazuje, jak możecie swoje pochodzenie przekuć w motyw przewodni wesela. Zainspirujcie się folklorem własnego regionu, poszukajcie informacji o tradycjach ludowych Waszych pradziadków. Możecie czerpać z wzorów haftowanych na strojach ludowych, tradycyjnych ozdób, regionalnych kwiatów. Unikatowa tradycja związana z miejscem Waszego zamieszkania (lub ślubu) to dobry punkt wyjścia do pomysłu na własne wesele.

Wzór łowicki – wzór polski

Wybierzcie zaproszenie z motywem łowickim, jeżeli tylko jedna osoba z pary pochodzi z Polski i tutaj odbędzie się ślub. Dlaczego? Folklor łowicki jest najbardziej rozpowszechnianym polskim wzorem ludowym. Wybierając ten motyw macie pewność, że Wasi zagraniczni goście bezbłędnie skojarzą motyw z okładki z Polską.

W prezentowanym zaproszeniu z motywem łowickim możecie zobaczyć inspirację tradycyjnymi wycinankami. Charakterystyczne elementy układają się w kształt serca, bo wtedy okładka zyskuje dużo uroku. Wewnątrz kompozycji dorysowaliśmy dwa kwiaty – mak i chaber, które nieodzownie kojarzą się z polską łąką. Ostatnia strona to typowy dla łowickich wycinanek kogucik. Zaproszenie jest pełne życia, wesołe, tradycyjne, ale zaprojektowane w sposób nowoczesny.

Będziecie zadowoleni z wyboru motywu folkowego nawet za wiele lat. Wspominając Wasze zaproszenia zobaczycie, że tradycja opiera się trendom, a wesele z ludowym rysem ma ponadczasowy wydźwięk.

W zaproszeniu zamieściliśmy mapę Europy z zaznaczonymi miejscami ważnymi dla Pary (miejsce pochodzenia Narzeczonych, miejsce obecnego zamieszkania) oraz trasę dojazdu między ślubem i weselem. Wskoczenie do artykułu „O mapach w zaproszeniach ślubnych” na naszym blogu i pokażcie swoją historię!

INFORMACJE

Format:
Zaproszenie rozkładane o wymiarach 14 x 14 cm

Cena:
Podstawowa cena to 8 zł / szt.
Cena obejmuje zaproszenie oraz kopertę z papieru eko

Dodatkowe usługi widoczne na zdjęciach:
Personalizacja: 30 zł
Projekt mapy Europy 45 zł

Zasady zamówienia:
Minimalny nakład 30 sztuk
Czas realizacji to 14 dni

Zobaczcie, jak bez wysiłku możecie zamówić zaproszenia łowickie!

ZAMAWIAM ZAPROSZENIE

Każde zaproszenie możemy skroić pod Wasze potrzeby. Dopasujemy kolorystykę, dorysujemy ważne dla Was detale, zaproponujemy inną kopertę czy papier. Możliwa jest zmiana formy zaproszenia na dwie osobne karty. Modyfikacja zaproszenia jest wyceniana indywidualnie.

Zamówcie powyżej 75 zaproszeń, a otrzymacie 10% rabatu!