Zaproszenie z żydowskim motywem i romantyczna mapa, która wszystko wyjaśnia :)

with Brak komentarzy

Dla takiej historii tylko projekt indywidualny

Zaproszenie ślubne z motywem nawiązującym do estetyki żydowskiej kryje za sobą bardzo romantyczna historię:). Otóż Dominika i Janek poznali się na wycieczce do Jerozolimy, a równo rok później postanowili wziąć ślub! Nieciężko się zatem domyślić, iż w podróż poślubną wybierają się znów do Izraela. Okładka to nawiązujący do żydowskich wycinanek kolaż w kształcie serca, który zawiera w sobie kształty kilku najważniejszych miejsc w Jerozolimie, ale także symboli ważnych dla Pary. Ich imiona są wypisane na wstędze nawiązującej do modlitewnego talitu. Wybór gałązek oliwnych ożywiających kompozycję również był oczywisty przy takich inspiracjach wyjściowych. Biała koperta z niebieską wyklejką z akwarelowym śladem okazała się być dobrą równowagą dla misternego projektu z okładki – dodała malarskości i urozmaiciła zestaw.

Mapa romantyczna

Zupełnie niekonwencjonalne ujęcie tematu mapy wyszło naprawdę uroczo. Para Młoda chciała pokazać linię czasu, którą podążali od dnia poznania do dnia ślubu, wskazując po kolei daty poznania się, pierwszej randki, zaręczyn. To uzupełnione ujęciem mapy świata z zaznaczonymi Polską i Izraelem pokazuje, jak ciekawa jest historia początku tego związku :)

Coś osobistego na koniec

Zawsze namawiamy do przemycania w projektach takich detali, które są szczególnie ważne dla Waszego uczucia, mówią coś więcej o Was. Dominika i Janek poprosili, aby na ostatniej stronie umieścić interpretację fragmentu obrazu „Zaślubiny Maryi”, więc zarys rąk Pary Młodej podczas błogosławieństwa przedstawiliśmy w konwencji wycinanki z okładki. Rysunek uzupełniony cytatem z Pisma Świętego był chyba najbardziej osobistym akcentem w całym projekcie (a potem zdecydowanie ulubionym samej pary Młodej).

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć przedstawiających zaproszenie. Jeżeli ten projekt trafia do Waszych serc, jesteśmy otwarci na wszelkie modyfikacje ;)

zaproszenie ślubne z motywem żydowskimzestaw zaproszenia ślubnegozaproszenie wraz z kopertązaproszenie na ozdobnej koperciezbliżenie na okładkę zaproszenia z motywem żydowskimzestaw zaproszenia z żydowskim sercemawers i rewers zaproszenia ślubnegozbliżenie na rewers zaproszeniaozdobna koperta do zaproszeniazaproszenie ślubne wraz z dodatkami

Zainspiruj się

Zawsze namawiamy do projektów indywidualnych (zapoznaj się z naszą ofertą – klik!), zwłaszcza gdy pomysł nasuwa sam w sposób naturalny. Tutaj punktem wyjścia było miejsce poznania, ale używając gry skojarzeń,metafory, wizualnych uproszczeń i kolażu z drobniejszych elementów można długą historię zamknąć w jednym rysunku.

Motyw serca na okładce w naszych zaproszeniach:
Kwiatowe vintage heart