Zaproszenie ślubne z żurawiami origami, czyli projekt indywidualny na papierze ekologicznym!

with Brak komentarzy

Dlaczego zaproszenie ślubne z żurawiami origami?

Papierowe żurawie origami zdobią okładkę nowego indywidualnego zaproszenia ślubnego zaprojektowanego specjalnie dla Magdy i Stephana. Na pomysł wpadła Para Młoda, dla których żurawi motyw ma szczególne i osobiste znaczenie. Można śmiało się domyślać, iż ma to związek z ich niedawno narodzoną córeczką, reprezentowaną przez małego, różowego żurawia na okładce :). To też powód, dla którego zaproszenie ma w sobie coś z atmosfery dawnych ilustracji książek dla dzieci, ma wzruszający rodzinny, ciepły wydźwięk. Dodatkowo zaproszenie zostało wydrukowane na uszlachetnionym papierze ekologicznym, co nadało całemu zestawowi nie tylko jeszcze ciekawszego charakteru, ale także wyrazistości. Wyklejka w jaśniejszym odcieniu ładnie rozjaśnia wnętrze koperty. nadając makulaturowemu papierowi dodatkowego uroku.

Motyw z zaproszeń to także mała zapowiedź dekoracji wesela (za które również będziemy odpowiadać:)), goście zatem z żurawiami spotkają się nie tylko przy wręczaniu zaproszeń :)


PS. Ten papier polecamy Waszej szczególnej uwadze, jest naprawdę piękny. Pasuje nie tylko do zaproszeń ilustrowanych kolorowym motywem. Projekty w minimalistyczne odsłonie (np. tylko z czarna typografią) również prezentują się super. Dowód: zobaczcie nasze inne zaproszenie – Eko Retro:)