Project Description

Zaproszenie ślubne z sowami

Jelenie i czerwono-czarna krata

Zaproszenie z jeleniami na ekologicznym papierze połączyliśmy z motywem szkockiej karty. Zwierzęta na okładce zaproszeń zawsze mówią coś ciekawego o samej parze i intrygują zaproszonych gości. Wybór jelonków jest przewrotny, oryginalny i nietypowy. Motyw szkockiej, czerwo-czarnej kraty kontruje zwierzęcy motyw, dodając zaproszeniu pazura. Użycie ekologicznego papieru osadza cały projekt w leśnych, bardziej naturalnych klimatach.  Tylko od Was zależy, jak dopasujecie dekoracje do charakteru wybranych zwierząt, ale jedno jest pewne – zabawa się konwencją wysoce wskazana:)

Zaproszenie nie tylko zimowe

Zaproszenie ma w sobie zimową aurę górskich lasów, prawda? Portret jelonków był rysowany na grudniowe wesele w góralskiej chacie, ale na pewno znajdzie zastosowanie na wielu innych ślubach, przy innej porze roku i miejscu wesela:). Jelenie jako motyw przewodni sprawdzą się wszak przy leśnych motywach, zwłaszcza, gdy we wnętrzach sal, gdzie odbędzie się Wasze wesele, wiszą poroża zwierząt. A czerwono-czarna krata to połączenie wręcz grungowe, dlatego każda para, która do ślubu wybiera się w conwersach i skórzanej ramonesce, zdecydowanie musi rozważyć wybór tego projektu. Tym bardziej, że – jak to zawsze u nas-  zaproszenie możemy dostosować pod Wasze oczekiwania, zmienić roślinność w koło jelonków, rodzaj papieru, wzór wyklejki w kopercie. Liczymy na Waszą kreatywność!

INFORMACJE

Format:
Zaproszenie rozkładane o wymiarach 12 x 17 cm

Cena:
Podstawowa cena to 8,5 zł / szt.
Cena obejmuje zaproszenie na papierze eko oraz kopertę

Dodatkowe usługi widoczne na zdjęciach:
Personalizacja: 30 zł
Projekt mapy dojazdu 60 zł
Wyklejka w kopercie 2,5 /szt.
Wkładka „Poprawiny” 5 zł / szt.

Zasady zamówienia:
Minimalny nakład 30 sztuk
Czas realizacji to 14 dni

Zakochani w jelonkach?

ZAMAWIAM ZAPROSZENIE

Każde zaproszenie możemy skroić pod Wasze potrzeby. Dopasujemy kolorystykę, dorysujemy ważne dla Was detale, zaproponujemy inną kopertę czy papier. Możliwa jest zmiana formy zaproszenia na dwie osobne karty. Modyfikacja zaproszenia jest wyceniana indywidualnie.

Zamówcie powyżej 75 zaproszeń, a otrzymacie 10% rabatu!