Project Description

Zielony wianek z ziół na zaproszeniu ślubnym!

Zielono i aromatycznie

Zielony wianek z ziół na zaproszeniu ślubnym to dobry wybór dla osób, które wolą zieleń roślin niż pstre kolory kwiatów.  Mięta, rozmaryn, lawenda, eukaliptus widoczne w wianku są tak narysowane, że aż czuje się ich intensywny zapach, prawda? Warto zatem motyw wykorzystać na weselu :) Nie ma nic lepszego niż stoły pachnące ziołami! Drobne kwiatuszki ożywiają całość, a ciemna wyklejka w kopercie z ekopapieru to ciekawy kontrast dla jasnego zaproszenia.

Wnętrze zaprojektowane czytelnie i prosto, a lewa strona to mapa w większym ujęciu, która warto się zainspirować przy wyborze swoich zaproszeń.

Ostatnią stronę zaproszeń często zostawiamy dla Par Młodych, które proszą nas o drobne, bardziej osobiste rysunki. Robimy to bardzo chętnie! Dzięki temu projekt zaproszeń zamyka się spersonalizowanym akcentem.  Na zdjęciach pokazujemy wersję ze szkicem dwóch szczytów bliskich Parze Młodej – Matterhorna i Mnicha.

Wianek możemy modyfikować, dodając gatunki ziół czy kwiatów, które np. pojawią się na Waszym weselu czy w bukiecie Panny Młodej. Spójrzcie, ile ciekawych wersji tego projektu już powstało. Zapraszamy na bloga, gdzie dokładnie omawiamy inspiracje do pomysłów Par Młodych na zmiany w zielonym wianku:

5 różnych wersji jednego projektu, czyli historia zaproszenia z zielonym wiankiem

INFORMACJE

Format:
Zaproszenie rozkładane o wymiarach 14 x 14 cm

Cena:
Podstawowa cena to 8 zł / szt.
Cena obejmuje zaproszenie oraz kopertę z papieru eko

Dodatkowe usługi widoczne na zdjęciach:
Personalizacja: 30 zł
Projekt mapy Europy 45 zł
Wyklejka w kopercie 2,5 /szt.

Zasady zamówienia:
Minimalny nakład 30 sztuk
Czas realizacji to 14 dni

Na zaproszeniu ziele, gdy czas na wesele ;)

ZAMAWIAM ZAPROSZENIE

Każde zaproszenie możemy skroić pod Wasze potrzeby. Dopasujemy kolorystykę, dorysujemy ważne dla Was detale, zaproponujemy inną kopertę czy papier. Możliwa jest zmiana formy zaproszenia na dwie osobne karty. Modyfikacja zaproszenia jest wyceniana indywidualnie.

Zamówcie powyżej 75 zaproszeń, a otrzymacie 10% rabatu!