Zaproszenie ślubne z żurawiami origami na papierze ekologicznym2019-01-17T15:59:21+00:00

Project Description

Zaproszenie ślubne z żurawiami origami na papierze ekologicznym

Dlaczego żurawiami origami?

Zaproszenie z żurawiami origami ma coś w sobie z  atmosfery dawnych ilustracji książek dla dzieci, ma wzruszający rodzinny, ciepły wydźwięk.

Papierowe żurawie origami zdobią okładkę zaproszenia ślubnego zaprojektowanego specjalnie dla Magdy i Stephana. Na pomysł wpadła Para Młoda, dla których żurawi motyw ma szczególne i osobiste znaczenie. Można śmiało się domyślać, iż ma to związek z ich niedawno narodzoną córeczką, reprezentowaną przez małego, różowego żurawia na okładce :). To też powód, dla którego zaproszenie ma w sobie coś z atmosfery dawnych ilustracji książek dla dzieci, ma wzruszający rodzinny, ciepły wydźwięk. Dodatkowo zaproszenie zostało wydrukowane na uszlachetnionym papierze ekologicznym, co nadało całemu zestawowi nie tylko jeszcze ciekawszego charakteru, ale także wyrazistości. Wyklejka w jaśniejszym odcieniu ładnie rozjaśnia wnętrze koperty. nadając makulaturowemu papierowi dodatkowego uroku.

Motyw z zaproszeń to także mała zapowiedź dekoracji wesela (za które również będziemy odpowiadać:)), goście zatem z żurawiami spotkają się nie tylko przy wręczaniu zaproszeń :)

INFORMACJE

Format:
Zaproszenie rozkładane o wymiarach 14 x 14 cm

Cena:
Podstawowa cena to 8 zł / szt.
Cena obejmuje zaproszenie oraz kopertę z papieru eko
Papier ekologiczny + 0,50 gr / szt.

Dodatkowe usługi widoczne na zdjęciach:
Personalizacja: 30 zł
Projekt mapy Europy 60 zł
Wyklejka w kopercie 2,5 /szt.
Wkładka 13 x 13 cm 5 zł / szt.
Wizytówka 8 x 5 cm 2 zł /szt.

Zasady zamówienia:
Minimalny nakład 30 sztuk
Czas realizacji to 14 dni

Żurawie to symbol miłości. 

ZAMAWIAM ZAPROSZENIE

Każde zaproszenie możemy skroić pod Wasze potrzeby. Dopasujemy kolorystykę, dorysujemy ważne dla Was detale, zaproponujemy inną kopertę czy papier. Możliwa jest zmiana formy zaproszenia na dwie osobne karty. Modyfikacja zaproszenia jest wyceniana indywidualnie.

Zamówcie powyżej 75 zaproszeń, a otrzymacie 10% rabatu!