Project Description

Zaproszenie ślubne z sowami

Ślubne sowy

Zaproszenie ślubne z sowami to projekt, dzięki któremu Wasze wesele nabierze indywidualnego rysu. Sowy to ptaki, które mają oddane grono swoich wielbicieli, czemu zupełnie się nie dziwmy, bo też je uwielbiamy! Dlatego rysowanie tego zaproszenia sprawiło nam ogromna frajdę. Delikatna oprawa fioletowymi kwiatami i listkami oraz białe tło podkreślają rysunkowy charakter sów, gdzie szkic piórkiem (rysunkowym, nie sowim;)) miesza się z ciepłymi kolorami.

Wybór zaproszenia ślubnego z sowami jest idealny dla Par, które (poza tym, że uwielbiają sowy) swoje wesele planują na luzie, z dystansem do siebie, poczuciem humoru i wielkim uśmiechem. Wasi goście będą na pewno rozbawieni, zaskoczeni, zaciekawieni takimi zaproszeniami. A przecież o to chodzi, żeby wyrazić siebie, ale też w swój świat zaprosić bliskich i rodzinę.

INFORMACJE

Format:
Zaproszenie rozkładane o wymiarach 14 x 14 cm

Cena:
Podstawowa cena to 8 zł / szt.
Cena obejmuje zaproszenie oraz kopertę z papieru eko

Dodatkowe usługi widoczne na zdjęciach:
Personalizacja: 30 zł
Projekt mapy dojazdu 60 zł
Wyklejka w kopercie 2,5 /szt.

Zasady zamówienia:
Minimalny nakład 30 sztuk
Czas realizacji to 14 dni

Nie jest łatwo oprzeć się tym sówkom, prawda?

ZAMAWIAM ZAPROSZENIE

Każde zaproszenie możemy skroić pod Wasze potrzeby. Dopasujemy kolorystykę, dorysujemy ważne dla Was detale, zaproponujemy inną kopertę czy papier. Możliwa jest zmiana formy zaproszenia na dwie osobne karty. Modyfikacja zaproszenia jest wyceniana indywidualnie.

Zamówcie powyżej 75 zaproszeń, a otrzymacie 10% rabatu!