Project Description

Zaproszenie, które łączy dwa wzory folkowe. Folk kaszubski i krakowski w jednym projekcie!

Dwa motywy folkowe – jedno zaproszenie.

Jeżeli też jesteście zauroczeni pięknem ludowych motywów z Waszych rodzinnych okolic, ale pochodzicie z różnych stron Polski, zobaczcie, jak możecie przekuć to atut. Nie musicie wybierać jednego wzoru folkowego, ponieważ zaproszenie folkowe z wzorem kaszubskim i krakowskim pomysłowo łączy dwa motywy ludowe. Folkowe wzory inspirowane haftami z ludowych strojów z Kaszub i Małopolski przeplatając się na okładce tworząc misterna kompozycję. Zaproszenie podkreśla, że  ślub to połączenie  dwóch zupełnie odrębnych osób, ich historii, rodzin, tradycji.

Skąd jesteście? 

Zainspirujcie się folklorem regionów, z których pochodzicie i wybierzcie ten motyw na własne zaproszenie. Pamiętajcie, że możemy połączyć w jedną ilustrację dowolne motywy folkowe. Dzięki wyborze takiego pomysłu zapraszacie także swoich gości do poznawania tradycji Waszego regionu. Ilustrację z okładki opartą na motywach folkowych rysujemy tak, aby obie części inspirowane rożnymi motywami folkowymi stworzyły harmonijną całość.
Podpowiadamy, że taki projekt jest odpowiedni także dla Par międzynarodowych.  Niemal każdy region w krajach europejskich ma wpisane w swoje tradycje ludowe wzory. Poszukajcie takich informacji o swoich rodzinnych stronach – zaręczamy, że warto. Głębsze poznanie tradycji naszych pradziadków ratuje ją od zapomnienia. Każdy z nas intuicyjnie czuje, że takie dziedzictwo jest warte przekazania dalej. Dlatego b
ędziecie zadowoleni z wyboru motywu folkowego nawet za wiele lat. Wspominając Wasze zaproszenia zobaczycie, że tradycja opiera się trendom, a wesele z ludowym rysem ma ponadczasowy wydźwięk.

W zaproszeniu zamieściliśmy mapę Europy z zaznaczonymi miejscami ważnymi dla Pary (miejsce pochodzenia Narzeczonych, miejsce obecnego zamieszkania) oraz trasę dojazdu między ślubem i weselem. Wskoczenie do artykułu „O mapach w zaproszeniach ślubnych” na naszym blogu i pokażcie swoją historię!

INFORMACJE

Format:
Zaproszenie rozkładane o wymiarach 14 x 14 cm

Cena:
Podstawowa cena to 8 zł / szt.
Cena obejmuje zaproszenie oraz kopertę z papieru eko

Dodatkowe usługi widoczne na zdjęciach:
Personalizacja: 30 zł
Projekt mapy Europy 45 zł

Zasady zamówienia:
Minimalny nakład 30 sztuk
Czas realizacji to 14 dni

Możliwe modyfikacje:
Narysowanie innego wzoru folkowego
Jedna połowa 110 zł
Obie połowy 180 zł

Czy folklor Waszych regionów też do siebie pasuje? :)

ZAMAWIAM ZAPROSZENIE

Każde zaproszenie możemy skroić pod Wasze potrzeby. Dopasujemy kolorystykę, dorysujemy ważne dla Was detale, zaproponujemy inną kopertę czy papier. Możliwa jest zmiana formy zaproszenia na dwie osobne karty. Modyfikacja zaproszenia jest wyceniana indywidualnie.

Zamówcie powyżej 75 zaproszeń, a otrzymacie 10% rabatu!