Project Description

Wilki na zaproszeniu z motywami z Władcy Pierścieni!

Wilki na ślubie

Skąd na zaproszeniu ślubnym wzięła się para wilków? Teoretycznie to niezbyt ślubny motyw, jednak my chcemy udowodnić, że każdy temat można ciekawie ugryźć. Wraz z tymi najbardziej pomysłowymi Parami chcemy Wam pokazać, że wszystko, co mówi o Was jest odpowiednie, żeby opowiedzieć o tym na Waszym ślubie.  Obecność wilków wynika z nazwiska, które Narzeczeni będą nosić wspólnie po ślubie. Nazwiska odzwierzęce to dobra droga do znalezienia pomysłu na zaproszenie. Jednak projekt z wilkami – naszym zdaniem – ma w sobie coś niezwykłego. Przede wszystkim zupełnie przeciwstawia się całemu kanonowi motywów ślubnych, a dla wielu Par to jest ważne. A po drugie, wilki to niezwykłe zwierzęta, z którymi wiele osób się identyfikuje, ich natura jest fascynująca, a samo zwierzę w pewien specyficzny sposób romantyczne. Dlatego nie wątpimy, że ten projekt znajdzie swoich zwolenników ;). Osobom, które zaproszenie chciałyby oczyścić z motywów władco-pierścieniowych, podpowiadamy, że  nie ma problemu.

Zobacz zaproszenie z niedźwiadkami, które też było zainspirowane nazwiskiem Pary Młodej!

Władca Pierścieni

W tym zaproszeniu inspirowaliśmy się stylistyką z książek Tolkiena. Motyw wilków z okładki uzupełniliśmy dekoracją z liści bluszczu, który kojarzy się z zielonymi puszczami, przemierzanymi przez ulubionych bohaterów fanów Władcy Pierścieni. Wewnątrz zaproszenia jest mapa, której formę oparliśmy na mapie Śródziemia, wplatając w nią faktyczną drogi z Przedborza wraz z zaznaczonymi miejscami poznania się, ślubu, wesela (oczywiscie taką mapę możemy dostosować do Waszych potrzeb). Charakterystyczna dla Władcy Pierścieni typografia buduje klimat zaproszenia. Ostatnią stronę zamykają wilcze łapy oraz runy z alfabetów elfów.  Dla Par, którym podoba się atmosfera fantasy tego projektu, natomiast nie identyfikują się z wilkami, oczywiście możemy dokonać zmian. Czekamy na Wasze propozycje!

Motyw z tego zaproszenia był użyty w dekoracji wesela Pauli i Piotra. Drukowaliśmy na tkaninach obrusy, chorągiewki, tło za stołem państwa Młodych, a efekty naszej pracy będziecie mgli zobaczyć już wkrótce ;)

INFORMACJE

Format:
Zaproszenie rozkładane o wymiarach 14 x 14 cm

Cena:
Podstawowa cena to 8 zł / szt.
Cena obejmuje zaproszenie oraz kopertę z papieru eko

Dodatkowe usługi widoczne na zdjęciach:
Personalizacja: 30 zł
Projekt mapy dojazdu 60 zł
Wyklejka w kopercie 2,5 /szt.

Zasady zamówienia:
Minimalny nakład 30 sztuk
Czas realizacji to 14 dni

Nie wywołujcie wilków z lasu! 

ZAMAWIAM ZAPROSZENIE

Każde zaproszenie możemy skroić pod Wasze potrzeby. Dopasujemy kolorystykę, dorysujemy ważne dla Was detale, zaproponujemy inną kopertę czy papier. Możliwa jest zmiana formy zaproszenia na dwie osobne karty. Modyfikacja zaproszenia jest wyceniana indywidualnie.

Zamówcie powyżej 75 zaproszeń, a otrzymacie 10% rabatu!