Project Description

Wesele na hiszpańskim Patio

Zbudowanie aranżacji nawiązującej do klimatu hiszpańskiego patio w zabrzańskiej Impresji to było naprawdę ciekawe wyzwanie :) Głęboki odcień niebieskiego i energetyczny bordowy to duet kolorystyczny, który był pierwszym tropem w naszych poszukiwaniach. Nie mogło zabraknąć wąskich bieżników rozłożonych na drewnianych stołach (bez białych obrusów prezentowały się pięknie!) wysokich świec i przede wszystkim sierpniowych kwiatów (dalia <3 ). Te niewielkie kompozycje w granatowo-brązowych butelkach ponadto świetnie korespondowały z butelkami z hiszpańskim piwem Mahou, które tutaj wystąpiły w roli winietki. Jednakże najbardziej imponujące elementy dekoracji były osadzone ponad głowami gości. Pięknie okwiecone krawędzie antresoli zamykały przestrzeń „patio”, a rozwieszone pomiędzy nimi sznury żarówek i girlandy z bluszczu zbudowały iście południową atmosferę :)

Dopełnieniem całości było analogiczne tło dla stołu Państwa Młodych, którzy postanowili – nietypowo – usiąść tylko we dwoje. A wśród dekoracyjnych detali były bluszcze, które oplatały żeliwne kolumny po bokach sali.

Nawiązania do różnych krajów w dekoracji sali weselnej mogą mieć uzasadnienie nie tylko wtedy, gdy dane miejsce chce się przywołać ze względu na sentyment. W tym przypadku tak było, bo Panna Młoda mieszkała w Hiszpanii, która pozostała jej po prostu bliska. Jednakże to idealne rozwiązanie także wtedy, gdy chcecie nawiązać do celu Waszej podróży poślubnej. Warte przemyślenia :)

No to fiesta! :)

Miejsce wesela:

Impresja, Zabrze

Stylistyka:

  • wyrazista, południowa, hiszpańska
  • stylizacja przestrzeni na typowe hiszpańskie patio
  • gama kolorów: niebieski, bordo i ciemna zieleń
  • bluszcz, dalie

Charakterystyczne elementy:

  • sznury lampek oraz efektowne girlandy bluszczu rozpięte nad głowami gości
  • dekoracja krawędzi antresoli kompozycjami kwiatowymi
  • brązowo-niebieskie butelki z kwiatami w ciemnych kolorach
  • drewniane stoły z wąskim niebieskim bieżnikiem
  • winietki w postaci hiszpańskich butelek piwa

Marzy Wam się taka dekoracja Waszego wesela?

NAPISZ DO NAS

Napiszcie, gdzie jest Wasze wesele, jaki styl dekoracji Was interesuje, czy macie wstępne pomysły na aranżację sali. Przyjmujemy tylko zlecenia na sezon 2019. Pracujemy na Śląsku i w Małopolsce (do ok 1oo km od Katowic).