Project Description

Wesele w klimacie boho w Willi Tadeusz

Wesele w klimacie boho

Dekoracja wesela Zuzy i Luisa w klimacie boho w pięknej Willi Tadeusz w Lanckoronie była ciekawa, nietypowa i dobrze wpasowała się w to miejsce. Kwiaty upiększały stoły, okna, stanowiły tło dla Państwa Młodych. Przestrzeń w koło pensjonatu była pełna rustykalnych akcentów. Dekoracje są eklektyczne, luźne, w klimacie boho rozumianym jako pełne swobody działania upiększające przestrzeń świeżością kwiatów i formą dobranych naczyń. Wyszło intrygująco, nieco tajemniczo i o to chodziło!

Romantyczne wnętrze

Stoły gości nazwane od rożnych miast, związanych z polsko-portugalską Parą Młodą były udekorowane kwiatami w odcieniach fioletu i różu. Użyte naczynia to eklektyczne zestawy dobrze wpisujące się w charakter ponad stuletniej Willi Tadeusz. Szklane terraria, klosze, mosiężne patery i tace, butelki, drewniane pieńki – to wszystko tworzyło spójną całość budującą nastrój wewnątrz pensjonatu. W oknach zawisły dekoracje w postaci kwiatów w probówkach i ten pomysł naprawdę zmienił przestrzeń sali głównej, nadając jej bardzo weselny, radosny charakter. Słońce podświetlało listki roślin przez szybę i dawało uroczy efekt. Ten element dopełniliśmy zielona girlandą ze świeżych roślin biegnącą ponad wszystkimi oknami, łączącą się w przejściu do drugiej sali z sznurami lampek oplecionych wokół brzozowych kolumienek.
Państwo Młodzi postanowili usiąść razem ze swoimi gośćmi przy stole, zatem postanowiliśmy ich miejsce wyróżnić kwiatowo-lampkowym tłem, dzięki czemu nadaliśmy odświętnego charakternego ich miejscu. Ta dekoracja wpisała się w stojącą w tym miejscu gablotę z pamiątkami rodzinnymi, pokazując najdobitniej to, co mamy na celu – upiększyć przestrzeń, podkreślając jej urok. Ważne jest nadanie miejscu odświętnego charakteru, ale jednak zachowanie w tym świeżości, lekkości.

Rustykalny ogród

Z pensjonatu goście przechodzili bezpośrednio do transparentnego namiotu z parkietem oraz dalej – do pięknego ogrodu. W plenerze zawiesiliśmy sznury żarówek na czarnym kablu, udekorowaliśmy drzewka drobnymi lampkami. Powodzeniem wśród gości cieszyła się fotościanka z odręcznym napisem „Best Day Ever” na płóciennym materiale, która zdecydowanie zachęcała do robienia sobie pamiątkowych zdjęć. Na weselnym drogowskazie nie mogło zabraknąć drewnianych tabliczek z nazwami krajów (wraz z odległością), z których przyjechali goście Pary Młodej.

Piękny basen o niezwykłym odcieniu wody jest znakiem rozpoznawczym Willi Tadeusz w Lanckoronie. Zuza i Luis po ślubie postanowili przejść leśną ścieżką z kościoła, przechodząc do gości przez przygotowaną przez nas drewnianą bramę z kwiatami . Ich plany popsuła pogoda, ale dekoracja nadal cieszyła oko weselników z każdego miejsca w ogrodzie ;)
Życzymy sobie więcej takich realizacji, gdy możemy naprawdę wykazać się pomysłami na dekorację, ale również zachwycić wybranym przez Parę Młodą miejscem :)

Miejsce wesela:

Willa Tadeusz, Lanckorona 

Stylistyka:

  • boho, whimsical
  • eklektyzm
  • gama fioletów z akcentami różu i zielenią
  • wesele polsko-portugalskie z akcentami związanymi z krajami

Charakterystyczne elementy:

  • kwiaty w szklanych terrariach i pod kloszami
  • przeszklona część pensjonatu udekorowana kwiatami na szybach
  • kwiatowa brama do przejścia po ślubie nad basenem
  • nazwy stołów i drogowskaz z miejscami powiązanymi z pochodzeniem gości
  • transparentny namiot udekorowany żarówkami i zielonymi girlandami
  • drewniana tablica powitalna

Marzy Wam się taka dekoracja Waszego wesela?

NAPISZ DO NAS

Napiszcie, gdzie jest Wasze wesele, jaki styl dekoracji Was interesuje, czy macie wstępne pomysły na aranżację sali. Przyjmujemy tylko zlecenia na sezon 2019. Pracujemy na Śląsku i w Małopolsce (do ok 1oo km od Katowic).