Project Description

Romantycznie i pastelowo w Tarnowskich Górach

Dekorujemy belki sufitowe

Wesele Justyny i Marka odbyło się w urokliwej sali na poddaszu, której największym atutem jest drewniany sufit. Sale weselne z drewnianymi belkami mają ogromny potencjał dekoratorski, my w tej przestrzeni przetestowaliśmy dwa rodzaje dekoracji i oba wyglądały super. W części sali, gdzie zasiadali goście, zawiesiliśmy podłużne dekoracje z kwiatów i zieleni, od których rozchodziły się na boki subtelne białe wstążki. Część taneczna była udekorowana girlandami ze wstążek oraz światełek rozwieszonymi naprzemiennie. Dekoracje belek dzieliły salę na dwie części o różnych funkcjach (tanecznej i stołowej). Jednocześnie jednak korespondowały ze sobą, ponieważ wszystko ujednoliciliśmy pastelową kolorystyką oraz romantyczną atmosferą aranżacji.

Pastelowe kolory i kurtyna ze światełek

Zastosowaliśmy stonowaną jasną kolorystykę, aby rozjaśnić wnętrze drewnianej sali na poddaszu. Kompozycje kwiatowe miały charakter vintage, przełamany rustykalnymi dodatkami. Zastosowaliśmy romantyczne gatunki kwiatów w vintage’owej kolorystyce: róże ogrodowe, dalie, eustomy, goździki, przetaczniki. Herbaciane i beżowe kwiaty w białych szklanych naczyniach na stołach gości tworzyły wizualną całość z kwiatami zawieszonymi na belkach. Zabiegi polegające na dekorowaniu podobnymi elementami różnych poziomów sali zawsze wypadają bardzo dobrze i często stosujemy to rozwiązanie w naszych aranżacjach. Punktem najbardziej przyciągającym wzrok gości było tło za stołem Państwa Młodych. Kurtyna składała się z półprzeźroczystej białej tkaniny oraz światełek i od tego wesela po prostu zakochaliśmy się w efekcie, który można uzyskać dzięki zastawieniu tych dwóch elementów.

PS. Jesteśmy ze Śląska i dzięki naszym Parom Młodym odkrywamy piękną architekturę poszczególnych regionów naszego województwa. Zdecydowanie możemy powiedzieć, że okolice Tarnowskich Gór to kopalnia skarbów, jeżeli chodzi o ciekawe miejsca na wesele. Drodzy Narzeczeni! Eksplorujcie nowe miejsca, jesteśmy pewni, że niesamowitych przestrzeni w Waszych regionach nie brakuje.

Miejsce wesela:

Stylistyka:

  • romantyczna, vintage, angielska
  • pastelowe kolory
  • kwiaty połączone ze szkłem, drewnem, tkaninami, światłem

Charakterystyczne elementy:

  • pastelowe kwiaty w białych naczyniach na nóżce
  • belki na suficie udekorowane kwiatami i wstążkami
  • tło za Państwem Młodych z białej tkaniny, światełek i kwiatów
  • część taneczna udekorowana girlandami ze wstążek
  • plan stołów na papierze eko zakomponowanym na ciemnej desce

Marzy Wam się taka dekoracja Waszego wesela?

NAPISZ DO NAS

Napiszcie, gdzie jest Wasze wesele, jaki styl dekoracji Was interesuje, czy macie wstępne pomysły na aranżację sali. Przyjmujemy tylko zlecenia na sezon 2019. Pracujemy na Śląsku i w Małopolsce (do ok 1oo km od Katowic).