Project Description

Romantycznie i pastelowo w Tarnowskich Górach

Dekorujemy belki sufitowe

Wesele Justyny i Marka odbyło się w urokliwej sali na poddaszu, której największym atutem jest drewniany sufit. Sale weselne z drewnianymi belkami mają ogromny potencjał dekoratorski, my w tej przestrzeni przetestowaliśmy dwa rodzaje dekoracji i oba wyglądały super. W części sali, gdzie zasiadali goście, zawiesiliśmy podłużne dekoracje z kwiatów i zieleni, od których rozchodziły się na boki subtelne białe wstążki. Część taneczna była udekorowana girlandami ze wstążek oraz światełek rozwieszonymi naprzemiennie. Dekoracje belek dzieliły salę na dwie części o różnych funkcjach (tanecznej i stołowej). Jednocześnie jednak korespondowały ze sobą, ponieważ wszystko ujednoliciliśmy pastelową kolorystyką oraz romantyczną atmosferą aranżacji.

Pastelowe kolory i kurtyna ze światełek

Zastosowaliśmy stonowaną jasną kolorystykę, aby rozjaśnić wnętrze drewnianej sali na poddaszu. Kompozycje kwiatowe miały charakter vintage, przełamany rustykalnymi dodatkami. Zastosowaliśmy romantyczne gatunki kwiatów w vintage’owej kolorystyce: róże ogrodowe, dalie, eustomy, goździki, przetaczniki. Herbaciane i beżowe kwiaty w białych szklanych naczyniach na stołach gości tworzyły wizualną całość z kwiatami zawieszonymi na belkach. Zabiegi polegające na dekorowaniu podobnymi elementami różnych poziomów sali zawsze wypadają bardzo dobrze i często stosujemy to rozwiązanie w naszych aranżacjach. Punktem najbardziej przyciągającym wzrok gości było tło za stołem Państwa Młodych. Kurtyna składała się z półprzeźroczystej białej tkaniny oraz światełek i od tego wesela po prostu zakochaliśmy się w efekcie, który można uzyskać dzięki zastawieniu tych dwóch elementów.

PS. Jesteśmy ze Śląska i dzięki naszym Parom Młodym odkrywamy piękną architekturę poszczególnych regionów naszego województwa. Zdecydowanie możemy powiedzieć, że okolice Tarnowskich Gór to kopalnia skarbów, jeżeli chodzi o ciekawe miejsca na wesele. Drodzy Narzeczeni! Eksplorujcie nowe miejsca, jesteśmy pewni, że niesamowitych przestrzeni w Waszych regionach nie brakuje.

Miejsce wesela:

Stylistyka:

  • romantyczna, vintage, angielska
  • pastelowe kolory
  • kwiaty połączone ze szkłem, drewnem, tkaninami, światłem

Charakterystyczne elementy:

  • pastelowe kwiaty w białych naczyniach na nóżce
  • belki na suficie udekorowane kwiatami i wstążkami
  • tło za Państwem Młodych z białej tkaniny, światełek i kwiatów
  • część taneczna udekorowana girlandami ze wstążek
  • plan stołów na papierze eko zakomponowanym na ciemnej desce

W roku 2020 nie przyjmujemy zleceń na dekorację.