Project Description

Kolory, wstążki i plenerowe wesele w namiocie! Dekorujemy w Tychach

Wesele w namiocie

Kolorowe wesele plenerowe Ani i Kuby to przede wszystkim dekoracja pełna kwiatów, wstążek, które zdobiły namiot ustawiony w pięknym ogrodzie restauracji Kasyno Polonez w Tychach. Para Młoda zdecydowała się cała imprezę przenieść na zewnątrz, słusznie przewidując, iż ich goście będą woleli spędzać czas wśród drzew i zieleni (zwłaszcza, że w ten dzień padła rekordowa temperatura lata 2017, czyli 37 stopni!). Ta decyzja zainspirowała nas do wprowadzenia w dekorację wesela sporo festiwalowego, letniego luzu. W całej koncepcji jest też drugi wątek odnoszący się do kasyna, które niegdyś mieściło się w restauracji. Ania i Kuba przygotowali dla gości weselnych masę gier i zabaw- wielkiej loterii zamiast oczepin, balonów z wróżbami, piłkarzyki, lotki. Mamy też trzeci element, który nawiązuje do samej lokalizacji. Wesele odbywało się nieopodal browaru tyskiego, dlatego w dekoracji mamy także piwne butelki.

Kolory, kolory, kolory

Dekoracja budująca radosną, pełną uśmiechu atmosferę już od pierwszych chwil wesela zachęcia do świętowania. Biały namiot wymagał ożywienia, zatem pod sufitem zawisły wstążkowe oraz zielono-lampkowe girlandy. Kwiaty w kolorowych naczyniach zdobiły podłużne stoły gości – duże kompozycje pośrodku uzupełnione brązowymi butelkami z kwiatami po bokach. Mosiężne świeczniki z wysokimi świecami dodawały stołom charakteru retro, a odcień starego złota powtórzyliśmy jeszcze w kilku miejscach.

Stół Młodej Pary

Młoda Para siedziała przy stole pełnym świec i kwiatów, ale najciekawszą dekorację umieściliśmy w tle. Wstążkowa kurtyna, delikatnie poruszana przez wiatr była przyjemnym dla oka, kolorowym akcentem. Deska pełna kwiatów wisząca nad głowami Ani i Kuby to oryginalny, pełen uroku pomysł na podkreślenie miejsca Nowożeńców – przyciągając uwagę gości z każdego miejsca namiotu czy ogrodu.

Papeteria na weselu

Elementy wystroju świetnie korespondowały z papeterią obecną na weselu. Wszystkie projekty były spójne z zaproszeniem ślubnym. Winietki, nazwy stołów, menu, plan stołów oraz oznaczenia wszelkich atrakcji były pełne koloru, spójne z wystrojem całego wesela, dlatego same w sobie również stawały się dekoracją.

Ogród zabawy i odpoczynku

Leżaki i owocowe skrzynki z kwiatami czekały na gości szukających wytchnienia w cieniu ogrodowych drzew. Dla spragnionych rozrywki była oryginalna fotobudka, czyli drewniana rama zawieszona między drzewami – zrobione w tym miejscu instaxy na pewno są do teraz świetną pamiątką tego dnia. Weselny drogowskaz w postaci tabliczek z zabawnymi podpisami wskazywał gościom pozostałe atrakcje: densflor, rzutki, barmana – to zdecydowanie musiała być świetna impreza:). W ogrodzie zawisły także nasze żarówki na czarnym kablu, oświetlając przestrzeń przed namiotem po zmroku. Dzięki uprzejmości Ani i Kuby dodajemy do galerii zdjęcia wykonane przez ich fotografa w trakcie wesela (dzięki!).

Dwa zdjęcia w formie kolażu na końcu galerii: Fotograf Dominik Imielski

Miejsce wesela:

Polonez, Tychy

Stylistyka:

  • kolorowa dekoracja w duchu retro
  • rustykalne elementy w dekoracji ogrodu

Charakterystyczne elementy:

  • kolorowe kwiaty w dopasowanych naczyniach
  • świece w mosiężnych świecznikach
  • wiszące girlandy ze wstążek i zieleni
  • tło Państwa Młodych z podwieszona deską z kwiatami oraz kurtyną ze wstążek
  • żarówki na kablu wiszące w ogrodzie
  • drogowskaz weselny na drzewie
  • drewniana rama jako fotobudka
  • spójna papeteria ślubna odnosząca się do zaproszeń

W roku 2020 nie przyjmujemy zleceń na dekorację.