Project Description

Industrialna dekoracja wesela w pięknym Szybie Maciej!

Industrialne – naturalne

Dekoracja wesela w Szybie Maciej miała industrialny charakter, przełamany zielenią i jasnymi kwiatami. W niebanalny sposób rozwiązaliśmy dekoracje na stołach gości. Stworzone specjalnie na to wesele mosiężne stojaki na kwiaty okazały się strzałem w dziesiątkę. Surowa, geometryczna konstrukcja połączona z jasnymi kwiatami i zielenią prezentowała się po prostu piękne. Numerki stołów na szklanej szybce uzupełniały ten zestaw. Wnętrze sali jest dwupoziomowe, więc postanowiliśmy w wyrazisty sposób udekorować szklaną balustradę antresoli. Wzdłuż całej jej długości biegła gruba, zielona girlanda z zieleni, dodatkowo wzbogacona lampkami w formie ciepłych kulek, spotęgowane odbiciem w szybie, dodawały ciepłego nastroju we wnętrzu. Oświetlenie zamontowaliśmy także na stalowych kolumnach, które wyznaczały granice parkietu.

A&M

Stół Pary Młodej – podobnie jak pozostałych gości na parterze był okrągły, dlatego odpowiednio wyróżnić najważniejsze miejsce na sali, zadbaliśmy o dekorację ściany w tle. Zdecydowaliśmy się na rozwiązanie zarówno industrialne, jak i minimalistyczne, czyli inicjały zbudowane z mosiężnych prętów. Żeby taka dekoracja była czytelna z każdego miejsca na sali, druty owinęliśmy delikatnymi światełkami, a nad literami wisiała prosta eukaliptusowa girlanda. Litery były wykonane specjalnie dla Młodej Pary, zatem po weselu wróciły z nimi do ich domu. Tego typu dekoracje są świetnym elementem dekoracji wnętrza mieszkania.

Winietki, papeteria i fotościanka

Zawsze namawiamy Pary Młode, żeby temat winietek potraktować kreatywnie. Agata i Michał podchwycili pomysł i już kilka miesięcy przed ślubem wzięli się za przygotowanie owocowych dżemików dla każdego z gości, które udekorowaliśmy imienną etykietką. Projekt był spójny z wybranymi przez Państwa Młodych zaproszeniami z naszej oferty, podobnie jak menu stojący na każdym stole. Przy wejściu do sali stała tablica pasująca do pozostałych elementów papeterii. Na życzenie Państwa Młodych przygotowaliśmy również wstążkową fotościankę i album z ciemnymi stornami do wklejania zdjęć, które goście robili sobie na pamiątkę w trakcie wesela. Taka księga to bardzo fajny nośnik wspomnień, dlatego zdecydowanie polecamy ja każdej Parze ;)

Miejsce wesela:

Stylistyka:

  • industrialna połączona z roślinną
  • dekoracje z mosiężnych prętów połączone z jasnymi kwitami
  • oświetlenie sali kilkoma rodzajami lampek

Charakterystyczne elementy:

  • kwiaty na stołach stały na drucianych, przestrzennych konstrukcjach z mosiądzu
  • w tle na stołem PM inicjały zrobione z drutu z delikatnym oświetleniem
  • szklana barierka antresoli udekorowana zieloną, gęsto wyplecioną girlandą i lampkami
  • numerki na stołach w formie szklanej ramki 
  • papeteria z kolekcji Minimalistyczne Zaproszenie z Zielonymi Listkami
  • winietki wykonane przez Nowożeńców z uroczymi etykietkami

W roku 2020 nie przyjmujemy zleceń na dekorację.