Project Description

Industrialna dekoracja wesela w pięknym Szybie Maciej!

Industrialne – naturalne

Dekoracja wesela w Szybie Maciej miała industrialny charakter, przełamany zielenią i jasnymi kwiatami. W niebanalny sposób rozwiązaliśmy dekoracje na stołach gości. Stworzone specjalnie na to wesele mosiężne stojaki na kwiaty okazały się strzałem w dziesiątkę. Surowa, geometryczna konstrukcja połączona z jasnymi kwiatami i zielenią prezentowała się po prostu piękne. Numerki stołów na szklanej szybce uzupełniały ten zestaw. Wnętrze sali jest dwupoziomowe, więc postanowiliśmy w wyrazisty sposób udekorować szklaną balustradę antresoli. Wzdłuż całej jej długości biegła gruba, zielona girlanda z zieleni, dodatkowo wzbogacona lampkami w formie ciepłych kulek, spotęgowane odbiciem w szybie, dodawały ciepłego nastroju we wnętrzu. Oświetlenie zamontowaliśmy także na stalowych kolumnach, które wyznaczały granice parkietu.

A&M

Stół Pary Młodej – podobnie jak pozostałych gości na parterze był okrągły, dlatego odpowiednio wyróżnić najważniejsze miejsce na sali, zadbaliśmy o dekorację ściany w tle. Zdecydowaliśmy się na rozwiązanie zarówno industrialne, jak i minimalistyczne, czyli inicjały zbudowane z mosiężnych prętów. Żeby taka dekoracja była czytelna z każdego miejsca na sali, druty owinęliśmy delikatnymi światełkami, a nad literami wisiała prosta eukaliptusowa girlanda. Litery były wykonane specjalnie dla Młodej Pary, zatem po weselu wróciły z nimi do ich domu. Tego typu dekoracje są świetnym elementem dekoracji wnętrza mieszkania.

Winietki, papeteria i fotościanka

Zawsze namawiamy Pary Młode, żeby temat winietek potraktować kreatywnie. Agata i Michał podchwycili pomysł i już kilka miesięcy przed ślubem wzięli się za przygotowanie owocowych dżemików dla każdego z gości, które udekorowaliśmy imienną etykietką. Projekt był spójny z wybranymi przez Państwa Młodych zaproszeniami z naszej oferty, podobnie jak menu stojący na każdym stole. Przy wejściu do sali stała tablica pasująca do pozostałych elementów papeterii. Na życzenie Państwa Młodych przygotowaliśmy również wstążkową fotościankę i album z ciemnymi stornami do wklejania zdjęć, które goście robili sobie na pamiątkę w trakcie wesela. Taka księga to bardzo fajny nośnik wspomnień, dlatego zdecydowanie polecamy ja każdej Parze ;)

Miejsce wesela:

Stylistyka:

  • industrialna połączona z roślinną
  • dekoracje z mosiężnych prętów połączone z jasnymi kwitami
  • oświetlenie sali kilkoma rodzajami lampek

Charakterystyczne elementy:

  • kwiaty na stołach stały na drucianych, przestrzennych konstrukcjach z mosiądzu
  • w tle na stołem PM inicjały zrobione z drutu z delikatnym oświetleniem
  • szklana barierka antresoli udekorowana zieloną, gęsto wyplecioną girlandą i lampkami
  • numerki na stołach w formie szklanej ramki 
  • papeteria z kolekcji Minimalistyczne Zaproszenie z Zielonymi Listkami
  • winietki wykonane przez Nowożeńców z uroczymi etykietkami

Marzy Wam się taka dekoracja Waszego wesela?

NAPISZ DO NAS

Napiszcie, gdzie jest Wasze wesele, jaki styl dekoracji Was interesuje, czy macie wstępne pomysły na aranżację sali. Przyjmujemy tylko zlecenia na sezon 2019. Pracujemy na Śląsku i w Małopolsce (do ok 1oo km od Katowic).