Project Description

Bohemian Garden Party!

Dekoracja namiotu, w którym odbyło się garden party, była inspirowana stylem boho. Bbohemian w naszym odczuciu to przede wszystkim eklektyzm, nastrojowe oświetlenie, naturalne materiały i kompozycje kwiatowe ze sporą dozą luzu. Ciekawie było zmierzyć się z takim wyzwaniem, zarówno na poziomie obmyślania koncepcji jak i realizacji.

Główną rolę w całym pomyśle odgrywało oświetlenie w postaci dwóch długich kabli z żarówkami podwieszonych nad stołami gości. Aby osadzić ten element bardziej w klimacie ogrodowego przyjęcia, dodaliśmy zieloną girlandę nad kablem – ten zabieg okazał się bardzo trafiony i całość prezentowała się świetnie. Przez całą długość namiotu, pomiędzy środkowymi kolumnami, przebiegał zestaw składający się z drobnych kulek led wraz z zielonym łańcuchem, co sprawiało, że przestrzeń namiotu wyglądała znacznie lepiej, ale nadal dekoracja nad stołami była najmocniejszym punktem całego wnętrza. Jedno jest pewne: świeża zieleń i proste, ciepłe oświetlenie to duet nie do pobicia :)

Kwiaty były komponowane w różnorodnych naczyniach mosiężnych oraz z kolorowego szkła. Połączenie tych dwóch materiałów – zwłaszcza w zestawie z dość różnorodną gamą kolorów kwiatów – wypada bardzo dobrze i serdecznie polecamy to efektowne rozwiązanie. Użyliśmy kwiatów głównie w kolorze pastelowym, z wyczuciem kontrując zestawy ciemnymi gatunkami.
Stoły miały obrusy w kolorze niebarwionego lnu, który po obu stronach sięgał aż do ziemi. Łączna powierzchnia obu obrusów wynosiła prawie 70 m2 i na nas robiło to wrażenie ;)

Sam namiot miał dekoracje świetlną na krawędzi wejścia oraz zielone girlandy na odciągach. Gości witała drewniana tablica powitalna z ręcznie malowanym powitaniem.

Zdecydowanie dekorowanie namiotów przypadło nam do gustu, mamy nadzieję, iż z kolei efekty naszej pracy podobają się Wam :)

PS. Koniecznie zobaczcie nasze dekoracje w innych namiotach:

Kolory, wstążki i plenerowe wesele w namiocie!

Rustykalne wesele w namiocie

Miejsce wesela:

Hotel Natura Residence 

Stylistyka:

  • bohemian garden party
  • świeża zieleń i żarówkowe oświetlenie
  • kwiaty w mosiężnych naczyniach

Charakterystyczne elementy:

  • nastrojowe żarówki na czarnym kablu wiszące nad stołami gości
  • zielone girlandy z świeżych roślin
  • kwiaty w klimacie boho w szerokiej gamie barwnej
  • mosiężne i szklane naczynia na kwiaty 
  • obrus z naturalnej lnianej tkaniny
  • ciepłe oświetlenie sznurami drobnych lampek wewnątrz namiotu i na jego krawędzi
  • drewniana tablica powitalna

W roku 2020 nie przyjmujemy zleceń na dekorację.