Project Description

Bohemian Garden Party!

Dekoracja namiotu, w którym odbyło się garden party, była inspirowana stylem boho. Bbohemian w naszym odczuciu to przede wszystkim eklektyzm, nastrojowe oświetlenie, naturalne materiały i kompozycje kwiatowe ze sporą dozą luzu. Ciekawie było zmierzyć się z takim wyzwaniem, zarówno na poziomie obmyślania koncepcji jak i realizacji.

Główną rolę w całym pomyśle odgrywało oświetlenie w postaci dwóch długich kabli z żarówkami podwieszonych nad stołami gości. Aby osadzić ten element bardziej w klimacie ogrodowego przyjęcia, dodaliśmy zieloną girlandę nad kablem – ten zabieg okazał się bardzo trafiony i całość prezentowała się świetnie. Przez całą długość namiotu, pomiędzy środkowymi kolumnami, przebiegał zestaw składający się z drobnych kulek led wraz z zielonym łańcuchem, co sprawiało, że przestrzeń namiotu wyglądała znacznie lepiej, ale nadal dekoracja nad stołami była najmocniejszym punktem całego wnętrza. Jedno jest pewne: świeża zieleń i proste, ciepłe oświetlenie to duet nie do pobicia :)

Kwiaty były komponowane w różnorodnych naczyniach mosiężnych oraz z kolorowego szkła. Połączenie tych dwóch materiałów – zwłaszcza w zestawie z dość różnorodną gamą kolorów kwiatów – wypada bardzo dobrze i serdecznie polecamy to efektowne rozwiązanie. Użyliśmy kwiatów głównie w kolorze pastelowym, z wyczuciem kontrując zestawy ciemnymi gatunkami.
Stoły miały obrusy w kolorze niebarwionego lnu, który po obu stronach sięgał aż do ziemi. Łączna powierzchnia obu obrusów wynosiła prawie 70 m2 i na nas robiło to wrażenie ;)

Sam namiot miał dekoracje świetlną na krawędzi wejścia oraz zielone girlandy na odciągach. Gości witała drewniana tablica powitalna z ręcznie malowanym powitaniem.

Zdecydowanie dekorowanie namiotów przypadło nam do gustu, mamy nadzieję, iż z kolei efekty naszej pracy podobają się Wam :)

PS. Koniecznie zobaczcie nasze dekoracje w innych namiotach:

Kolory, wstążki i plenerowe wesele w namiocie!

Rustykalne wesele w namiocie

Miejsce wesela:

Hotel Natura Residence 

Stylistyka:

  • bohemian garden party
  • świeża zieleń i żarówkowe oświetlenie
  • kwiaty w mosiężnych naczyniach

Charakterystyczne elementy:

  • nastrojowe żarówki na czarnym kablu wiszące nad stołami gości
  • zielone girlandy z świeżych roślin
  • kwiaty w klimacie boho w szerokiej gamie barwnej
  • mosiężne i szklane naczynia na kwiaty 
  • obrus z naturalnej lnianej tkaniny
  • ciepłe oświetlenie sznurami drobnych lampek wewnątrz namiotu i na jego krawędzi
  • drewniana tablica powitalna

Marzy Wam się taka dekoracja Waszego wesela?

NAPISZ DO NAS

Napiszcie, gdzie jest Wasze wesele, jaki styl dekoracji Was interesuje, czy macie wstępne pomysły na aranżację sali. Przyjmujemy tylko zlecenia na sezon 2019. Pracujemy na Śląsku i w Małopolsce (do ok 1oo km od Katowic).