Jeżeli zastanawialiście się, jak w prosty sposób dostosować zaproszenia do własnej wizji wesela, to skorzystajcie z naszych podpowiedzi.  Zobaczcie 5 przykładów, jak różne pomysły Par Młodych  zmieniły jedno zaproszenie. Wiele Narzeczonych marzy o weselu pełnym kwiatów, natury, zieleni. Zaproszenie z zielonym wiankiem dostępne w naszej pracowni jest dobrym wyborem na przyjęcia w klimacie roślinnym. Równocześnie jest to projekt idealny do dalszej modyfikacji. Rysunek z okładki jest pełen zieleni, różnorodnych kwiatów, ziół. Uzupełniony ciemną kwiatową wyklejką w eko-kopercie zachwycił niejedną przyszłą Parę Młodą (i ich gości).

Zaproszenie z zielonym wiankiem możemy zmienić dodając kwiaty, które odzwierciedlają pomysł na Wasze przyjęcie weselne. Dla Par Młodych inspirujące są kwiaty sezonowe lub ich określona kolorystyka, ale także atmosfera pory roku, w której biorą ślub. Inny trop to kwiaty, które w symboliczny sposób opowiadają o Was, zwłaszcza gdy jesteście parą międzynarodową. Czasem jednak wystarczy zmiana papieru, żeby zaproszenie dopasować do stylu Waszego wesela. Obejrzyjcie nasze dotychczasowe wersje zaproszenia z zielonym wiankiem, a sami zobaczycie, jak łatwo możecie dopasować zaproszenie do swojego wesela bez konieczności zamawiania projektu indywidualnego!

Może następna wersja zielonego wianka powstanie właśnie dla Was? :)

1. Zielony wianek po hiszpańsku

Dla Pary polsko-hiszpańskiej kwiaty w projekcie zmieniliśmy na bardziej energetyczne, oddające klimat ciepłej Hiszpanii. Różowo-pomarańczowe kolory wzbogaciły zielony wianek i ta niewielka zmiana wystarczyła, żeby projekt z miejsca budził skojarzenia z ciepłymi południowymi krajami Europy. Parom międzynarodowym sugerujemy uzupełnienie motywów z okładki mapą w środku zaproszenia pokazującą, skąd pochodzicie. Zaproszenie wydrukowaliśmy na delikatnie fakturowanym papierze o odcieniu śmietankowej bieli.

2. Majowe konwalie w zielonym wianku

Majowe śluby pełne sezonowych kwiatów mają wyjątkowo uroczą atmosferę, prawda? Narzeczeni, którzy zdecydowali się na wiosenną uroczystość poprosili nas o dorysowanie konwalii. Te delikatne kwiaty sprawiły, że zielony wianek stał się świeży i lekki. Zaproszenie uzupełnione ciekawą wyklejką z konwaliowym motywem stworzyło typowo majowy zestaw.

3. Jesienna wersja zielonego wianka

Jeżeli też bierzecie ślub jesienią to koniecznie zobaczcie, jak dostosowaliśmy zielony wianek do tej pięknej pory roku. Fioletowe wrzosy i inne kwiaty oraz brunatne piórka wystarczyły, żeby uzyskać przyjemną, ciepłą atmosferę września czy października. Zmieniliśmy też papier na delikatnie kremowy, bo zdecydowanie bardziej pasuje do jesiennej kompozycji z okładki.

4. Zielony wianek z kwiatami symbolizującymi kraje pochodzenia

Gdy Narzeczeni pochodzą z różnych krajów, często proszą nas o dorysowanie do zaproszeń kwiatów symbolizujących te miejsca. Ten wianek to wersja dla Pary polsko-hiszpańskiej. Każdy bez trudu skojarzy chabry i stokrotki z Polską, prawda? A narysowane piękne śródziemnomorskie pnącze bugenwilla, Państwo Młodzi wybrali na motyw przewodni całego wesela, bo to kwiaty, które kojarzą się z Hiszpanią – ojczyzną Pana Młodego.

5. Zielony wianek na eko papierze

Gdy planujecie wesele w stylu rustykalnym, wystarczy zmienić rodzaj papieru, żeby zaproszenie nabrało sielskiego charakteru. Ekologiczny papier, który oferujemy w naszej pracowni jest aksamitny, szlachetny, gruby – wydruki na nim wyglądają pięknie!

Jaki wianek pasuje do Waszego ślubu?

ZAMAWIAM ZAPROSZENIE

Każde zaproszenie możemy skroić pod Wasze potrzeby. Dopasujemy kolorystykę, dorysujemy ważne dla Was detale, zaproponujemy inną kopertę czy papier. Możliwa jest zmiana formy zaproszenia na dwie osobne karty. Modyfikacja zaproszenia jest wyceniana indywidualnie.

Zamówcie powyżej 75 zaproszeń, a otrzymacie 10% rabatu!

INFORMACJE

Format:
Zaproszenie rozkładane o wym. 14 x 14 cm

Cena:
Podstawowa cena to 8 zł / szt.
Cena obejmuje zaproszenie oraz kopertę z papieru eko lub białą

Dodatkowe usługi widoczne na zdjęciach:
Personalizacja: 30 zł
Projekt mapy Europy 45 zł
Projekt mapy dojazdu 50 zł
Ozdobna wyklejka w kopercie 2,50/szt.
Papier eko lub fakturowany 0,50 gr/szt.

Zasady zamówienia:
Minimalny nakład 30 sztuk
Czas realizacji to 14 dni

Koszt modyfikacji według Waszego pomysłu:
30 – 80 zł