Ślub Niedźwiedzi

Zaproszenie z niedźwiadkami to aluzja do nazwiska Pana Młodego, które będzie wspólnym dla Pary już po ich ślubie. Charakterystyczne nazwiska to fajny punkt zaczepienia dla motywu na wesele. Zuza i Grześ daja świetny przykład, jak można opowiadać o sobie i uczynić zaproszenia osobistymi i oryginalnymi. ilustracje są w pełni autorskie, ponieważ rysujemy własnoręcznie. Gwarantujemy, że nie spotkacie podobnych wzorów nigdzie indziej :)

Co jeszcze?

Lekkie, jasne wnętrze zapowiada stylistykę wystroju wesela. Wszystkie elementy w pewien sposób odnoszą się do pomysłu na dekorację, w której nie brakuje błękitnych hortensji i uroczych piórek, żeby pogodzić romantyczny styl z łamiącym schematy boho. Przy tak indywidualnym projekcie warto zaznaczyć, iż wszystkie dodatki papeterii spójne z zaproszeniem są świetnymi elementami zdobiącymi salę. Plan stołów, harmonogram, księga gości, winietki, zawieszki, podziękowania dopełniły aranżację sali weselnej Zuzy i Grzesia. Do obejrzenia tej realizacji zapraszamy tutaj –> Wesele z błękitnymi hortensjami

zaproszenie z niedźwiadkami w klimacie boho
niedźwiadki na okładce zaproszenia
zaproszenie z niedźwiadkami
Wspierajcie akcję "Ślub Pełen Miłości"
PS. Wraz z Zuzią i Grzesiem zachęcamy do brania udziału w akcji charytatywnej „Ślub pełen miłości„, dzięki której dzielicie swoja radość z najbardziej potrzebującymi :)