Ślub Niedźwiedzi

Zaproszenie z niedźwiadkami to aluzja do nazwiska Pana Młodego, które będzie wspólnym dla Pary już po ich ślubie. Charakterystyczne nazwiska to fajny punkt zaczepienia dla motywu na wesele. Zuza i Grześ daja świetny przykład, jak można opowiadać o sobie i uczynić zaproszenia osobistymi i oryginalnymi. ilustracje są w pełni autorskie, ponieważ rysujemy własnoręcznie. Gwarantujemy, że nie spotkacie podobnych wzorów nigdzie indziej :)

Co jeszcze?

Lekkie, jasne wnętrze zapowiada stylistykę wystroju wesela. Wszystkie elementy w pewien sposób odnoszą się do pomysłu na dekorację, w której nie brakuje błękitnych hortensji i uroczych piórek, żeby pogodzić romantyczny styl z łamiącym schematy boho. Przy tak indywidualnym projekcie warto zaznaczyć, iż wszystkie dodatki papeterii spójne z zaproszeniem są świetnymi elementami zdobiącymi salę. Plan stołów, harmonogram, księga gości, winietki, zawieszki, podziękowania dopełniły aranżację sali weselnej Zuzy i Grzesia. Do obejrzenia tej realizacji zapraszamy tutaj –> Wesele z błękitnymi hortensjami

zaproszenie z niedźwiadkami w klimacie boho
niedźwiadki na okładce zaproszenia
zaproszenie z niedźwiadkami
Wspierajcie akcję
PS. Wraz z Zuzią i Grzesiem zachęcamy do brania udziału w akcji charytatywnej „Ślub pełen miłości„, dzięki której dzielicie swoja radość z najbardziej potrzebującymi :)

Widzicie w tych niedźwiadkach siebie?

ZAMAWIAM ZAPROSZENIE

Każde zaproszenie możemy skroić pod Wasze potrzeby. Dopasujemy kolorystykę, dorysujemy ważne dla Was detale, zaproponujemy inną kopertę czy papier. Możliwa jest zmiana formy zaproszenia na dwie osobne karty. Modyfikacja zaproszenia jest wyceniana indywidualnie.

Zamówcie powyżej 75 zaproszeń, a otrzymacie 10% rabatu!

INFORMACJE

Format:
Zaproszenie rozkładane o wym. 14 x 14 cm

Cena:
Podstawowa cena to 8 zł / szt.
Cena obejmuje zaproszenie oraz kopertę z papieru eko lub białą

Dodatkowe usługi widoczne na zdjęciach:
Personalizacja: 30 zł
Projekt mapy Europy 45 zł
Projekt mapy dojazdu 50 zł
Ozdobna wyklejka w kopercie 2,50/szt.
Papier eko lub fakturowany 0,50 gr/szt.

Zasady zamówienia:
Minimalny nakład 30 sztuk
Czas realizacji to 14 dni

Koszt modyfikacji:
30 – 80 zł